Kadın şiddet kullanır mı? Bir kadın olarak, tahammül sınırlarınız zorlandığında şiddete başvurduğunuz oldu mu?

Kadın şiddet kullanır mı? Bir kadın olarak tahammül sınırlarınız zorlandığında başvurduğunuz oldu mu? Boyutu neydi?

0|0
25|13

En İyi Kız Görüşü

• Şiddet gerekirse kullanmaktan geri durmam.

Kullanmışlığım var.

0|0
    0|0
    • wuuuuu... Ne zaman gerekir peki? Sadece sinirlenince mi yoksa genel bir eğilim hali var mı?

• Laftan anlamıyorsa zorunda kalıyorum bazen..

Sabrım çok zor taşar o da ciddi anlamda hak etmiştir sabrımı taşırabildiyse.

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben kullanırım elim ağırdır

1|0
    0|0
  • kullanabilir,karşı taraf kışkırtırsa tokat atabilir yani:))

0|0
    0|0
  • Sinirlenince sevgilimin göğsünü yumruklamaya, vurmaya çalışırım ona. sakinleşince de bişey olmuş mu diye itinayla bakarım sağına soluna. bir kere çok feci tokat atmıştım yüzünü çizmiştim sonra pişman oldum ama .o iki çiziği her gördüğümde içim bir tuhaf oldu üzüldüm :( öp geçsin dedi öptüm öptüm geçmedi oturdum ağladım :(

0|0
    1|0
  • Bişeylere vurdum, kırdım en fazla. Ya da sözlü olarak. Zaten sinirli yapıdayım bir de damarına basılınca..

0|0
    1|0
  • savunma mekanizmamı çok fene kullanırım birinemi sinirleniyorum :) cısını herhangı bı vralıktan evdekı eşyalardan cıkarırım :)

0|0
    2|0
  • bir yavru kediye işkence yapan cocugu feci şekilde dövmüştüm.

2|1
    1|0
  • Kadın nasıl erkeğe şiddet uygulamıyorsa erkek de bunu yapmamalı.eğer son haddine geldiysen ondan uzaklaş ve sakinleşene kadar yanına gitme.

0|1
    0|0
  • Nefs-i müdafaa olarak bir defasında bir adamı yakasından tutmuştum :D

Bi kafa atmadığım kalmıştı. :D

0|0
    1|0
  • Hayır sorunlarımı konuşarak halletmeyi severim. Genelde öfkeyi düşürmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Hayır.Tamamen karşıyım.

0|0
    1|0
  • hem cinslerim ya da karşı cins farketmez damarıma basıldımı kafam atar,kafam atarsa o kafa bende durmaz yani yerini bulur;)

0|0
    1|0
  • sinirlenince katliam yapasım geliyor. ama çimdikliyorum, tırmalıyorum en fazla. :D

0|0
    1|0
  • peşimden apartmana giren bir sarhoşa tekme atıp merdivenden yuvarlamıştım :D düşüşü çok hoştu :D

1|0
    1|0
  • Şiddet ne kadına ne de erkeğe yakışır. İnsan olan şiddet uygulamaz (:

0|1
    1|0
  • sık sık.

0|0
    1|0
  • savunma mekanizması olarak evet.

tokat ve tekme tercih ediyorum genelde :o

0|0
    2|0
  • bende onu döverim böyle şeyler problem olmasın

0|1
    2|0
  • buda sorumu:) diğer adım cazgırdır benim ayırt etmem kız ya da erkek şiddete evet anlıcagın :)

0|0
    0|0
  • Hiç o noktaya gelmedim. İnsanlar beni o denli sinirlendirmeye cesaret edemezler.

0|0
    2|0
  • senin sorularda ni acayip bu ara anlasilan :D

0|0
    1|0
  • karakterimde yok.

0|0
    0|0
  • çok sinirlenmiştim abime kafa atıp burnunu kırmıştım :S

0|0
    0|0
  • tokat atıyordum eski sevgilime :(

0|0
    1|1
  • evet, sise firlattim :(

0|0
    2|0
    • teşekkür ederim ama haksız mıyım eksi almışım birde :)

• yok arkadaşım sezarın hakkını sezara veririm adam söz ayırmam zoruna gidenin gitsin burada yaranmaya çalışmıyorum sonuçta

• Doğrulardan vazgeçmemek gerekir güven kazanmak için sözler değil bir görüş bile yeter bazen insana

Erkekler Ne Diyor 13

• Kendini savunma amacı dışında bu soruya sanki marifetmiş gibi "evet, şöyle yaptım böyle yaptım" diyen kadınlarımız, hemen hergün eşşek sudan gelinceye kadar dayak yiyen, çoğu zaman öldürülen kadınların başına gelenleri, meşru gösterdiklerinin ne kadar farkında acaba?

Ne diyeyim, yazıklar olsun.

1|1
    1|0
  • kullananlar var

1|0
    0|0
  • erkeğin kadına şiddet uygulaması ne kadar doğru diye sor:

kadınlar: şiddetin bahanesi olmaz kesinlikle şiddete karşıyız..

erkekler: şiddetin bahanesi olmaz kesinlikle şiddete karşıyız..

kadının erkeğe şiddet uygulaması ne kadar doğru diye sor:

kadınlar: sinirlendirirse vururum abimin burnunu kırdım. çok dövdüm. onlarda kızdırmasın.

erkek: şiddetin bahanesi olmaz kesinlikle şiddete karşıyız..

ben: kadın erkek ayırmaksızın şiddetin her türlüsüne karşıyım.

HADİ SEN SÖYLE kadınlar haklı mı? faşist mi? ağır feminist mi? bencil mi?

kadına uygulanan şiddette kadını mağdur gören kadın, erkeğe uygulanan kadın şiddetinde hak etmiştir diyebiliyor...

sonrada biz mutsuzuz ne mutsuzsunuz ? beyinler ortada..! (istisnalar hariç)

0|0
    0|0
  • kullanır hatta çantasıyla eşini döven kadın gördüm :D

3|3
    0|0
  • :D sorma nefret ederim öylelerinden sözleri yeterli olmayınca gelip tokat atıyolar buda onların zayıflıkları işte kız bide vursan adın barzoya veya oduna çıkar

0|0
    0|0
  • Kadın şiddeti kullanıyorsa boşuna kullanmıyordur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Arkadaslar kiz milleti siddetten hoslaniyormus oyle anlasiliyo.. bir de siddetin bahanesi olmaz derler.. ya biz bunlarin tutarsizliklarina neden katlaniyoruz ki... gerci nedeni belli..

0|0
    0|0
  • Kadın şiddet kullanıyorsa erkekte bir karaktersizlik bir yavşaklık söz konusudur

1|1
    1|1
  • kadın ve şiddet ikisini bağdaştıramıyorum çok uzaklar :)

0|0
    0|0
  • zorda kalınca kullanır kullanıyorlarda :)

0|0
    0|0
  • şiddetin cinsiyeti yoktur.uygulunması hiç iyi değil

0|0
    0|0
  • Itinayla etkisiz hale getirilir.

3|0
    0|0
Yükleniyor...