Telefon numarasını neden vermemiş olabilir?

arkadaşlar hep aynı kızla ilgili sordum yine o kız :) kızdan bugün telefon numarasını istedim ( gülümseyerek ) o da gülümseyerek veremem dedi ama normalde konuşuyoruz hiç bir sıkıntı yok sizce neden vermemiş olabilir? naz mı yapıyor yoksa istemiyorum git basımdan mı diyor? ama git dese konuşmaz hiç diye düşünüyorum çünkü söylemesem de soru sormamdan hareketlerimden ondan hoşlandığımı anladığını sanıyorum çünkü face deki resimlerini beğenmem sorular filan o da farkında...yorumlarınızı bekliyorum kardeşlerim :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim..konuşurum ama telefonumu vermem..zamanla olacağını düşünürüm..güvenmem lazım.ama bu onu sevmediğim konuşmak istemediğim anlamına gelmiyo..sizse hep öyle anlıyosunuz

0|1
    0|0
    • yok ben benimle konuşmak istediğini anladım ama ne yapmam lazım onu bilmiyorum :(

• mantıklı güzel yorum teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben konusdugum erkege verirdim yani numarami neden vermiyeyim ki . demekki anlamis senin ondan hoslandigini sana umut vermemek icin numarasini vermiyo . bence benim düüsncem :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tebessüm ettirdi bu soru bana eskiler geldi aklıma :D

0|1
    0|0
    • ne gibi :)

• kafası meşguldür dersten filan

• yok be kardeş o sınıfı geçtü kafa rahat asıl meşgul olan benim dersi bıraktım onla uğraşıyom :)

• Vaylan sendee kız buldyusan tipimi benimmm varya

0|0
    0|1
Yükleniyor...