Evlilik korkusu olan kişiler

İyi akşamlar evlilik konusunda nelerden korkarsınız

siz evlilik düşünür iken karşı tarafınız düşünmediğin de neler hissedersiniz kız erkek aynı durum için geçerlidir

ciddi düşünme yapınız sorularınız cevaplarınız nasıl açıklarsınız

Güncellemeler:
Her arkadaşa teşekkür ederim ama bazen elinden geleni yapsan da olmuyormuş bunu da görmüş olduk(

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Evlilikten korkuyorum.

Zaman geçtikten sonra inceliğin kalmamasından mesela.

Sevdiğim insana seve seve hizmet ederim, evde memnun etmeye çalışırım.

Ama teşekkür etmez, bir şey isterken rica ederim demezse o zaman kesin sinirlenirim.

İlk başlardaki naziklik vs. kalmaz sanırım.

Her evli çift öyle diyor.

0|2
    0|0
    • evliliğinde karşılıklı iyi saygılı bir sevgi varsa her aldığında teşekkür eder insan olan

• Bilemiyorum umarım haklısındır.

• haklılığım sınırlı malum arkadaşım her insan bir değil birde başta başka sonra başka olanlar var oda malum bir şey hayırlısı olsun

• Yürütebileceğime inanmıyorum.

Haliyle korku da denebilir buna.

0|2
    0|0
  • evlilik zor iştir.öyle ha didinmi olmuyor..düşünmek lazım.iyi tanımak lazım...huyunu falan iyi öğrenicen..ev kadını olmakta zordur hergün yemek pişir evi topla.birde hamilelik var hamile kal doğur...çocuğa bak altını temizle.misafir ağırla.ikram hazırla off off düşündükçe evlenmeyi istemiyorum..

0|0
    0|0
    • çocuğa tek bakmayacaksın ki kocanda yanında olacak nasılsa elinden geldiği kadar yardım eder ama fazlasını isteme karşındakinden :)

• yok sana teşekkür eden olmassa

• arkadaşım sen biri ile beraber olur iken iyi düşün tavsiyemdir

• evlilik - sesli komut programı

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim girdim işe cv olayı yaradı sağ ol sesli komut derken açar mısın

• evlenince değişeceğinden korkarım.ondan sıkılacağımdna korkarım.ben evlilik düşünüyor olsam karşımdaki düşünmüyorsa saygı duyarım güle güle derim.

0|0
    0|0
    • tamam da direk güle güle demek doğru mu

• tabi ki direkt değil ama şimdi de nereye kadar da sevgili kalacağız o da var?

• o doğru ama insanın gönlünü kırmadan olmalı

• ya beni aldatırsa güvensizim ya brazda feminist braz değil afzla f eministim

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz.onu korkrularıyla baş başa bırakırım kardeşim.sallama boşver.

0|0
    0|0
  • perşembe .d

0|0
    0|0
  • evlilikten değilde evliliği sürdürebilmekten korkarım anlaşılmamaktan korkarımm

0|0
    0|0
  • evi geçindirememekten korkarım bir de sürekli kavga eder ayrılırız filan diye korkarım

0|0
    0|0
    • evet arkadaşım bu iki sözü bekledim çoğu kişiden aslında bu durumu karşındaki kişi ile paylaşıp beraber omuz omuza verirseniz bu durumu aşılır diye düşünüyorum

• Evlilikten korkmuyorum. Zamanı geldiğinde olacak. Ciddi düşünmeyen biriyle işim olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu zamane kızlarıyla benim evlilikten beklentilerim bir arada değil maalesef. Ufak bir sıkıntıya gelemeyip, kayışı kopartıp motoru indirecek yapıdalar. O yüzden dost hayatı yaşayıp, cinselliği de o şekilde aradan çıkartma kararı aldım. Kısaca, değmez arkadaş...

0|0
    0|0
    • neden genelleme yapiyorsun her kiz da her insna da ayni deyildi senin 5 paarmaginin 5 ide ayni deyil bunuda bilmis ol

• Korkmak değilde evliliğe sıcak bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • suna korku değilde sorumluluğu almaya bir tarfım yemiyo ana baba parası tatlı gelyo dese ya evlenmkden korkkanlr :))

0|0
    0|0
  • eğer ki ben evlilik düşünüyorsam ve sevgilim düşünmüyorsa ona evliliğin güzelliğinden bahsederim ikna etmeye çalşrm. ama şuan bana evlilik çok uzak duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...