Saçım şekle girmiyor, banyodan sonra saçlarınızı nasıl yapıyorsunuz?

saçım islakken hiç bişe yapamıyorum.. peki siz banyo yapıp dışarı çıkarken saçlarınızı nasıl yapıyosunuz ?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Duştan çıktıktan sonra saçlarıma argan yağı sürüp güzel bir örgü yaparım. Eğer acil çıkmam gerekiyorsa güzel duruyor. Eğer acelem yoksa örgü kuruduktan sonra açıyorum, doğal dalgalı saçlarım oluyor. Argan yağı da yumuşatıp parlattığı için buklelerimi kim görse saçlarıma iltifat ediyor. Tavsiyemdir. V05 serisi kullanıyorum çok da memnunum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşlar yardım edin, saçlarım sert, sık ve dalgalı. Uzadı da indirdiğim zaman burnumun uç noktasına kadar inebiliyor uzunluk o kadar. Bu saça bir türlü şekil veremiyorum. Düzleştirici, fön vs. saatlerce uğraşsam da nafile. Bu saça nasıl istediğim şekli verebilirim? Amacım yana doğru atmak ama resimdeki gibi değil tabiki. Önü hepsini aynı yere toplayıp düzleştiriciyle geriye doğru atıyorum olmuyo başka bir çözüm yolu bilen varsa lütfen söylesin. Şampuan tavsiyesi olacaklar için de Elidor uzman düzleştirici kullanıyorum saçlarım için en etkilisi bu.

h ttp://img706.imageshack.us/img706/4028/cam00358g.jpg

h ttp://img5.imageshack.us/img5/7631/cam00354.jpg

Soru açamıyorum o yüzden buraya yazmak zorunda kaldım*

0|0
    0|0
  • tamam kızma hemen :)

0|0
    0|0
  • banyo yapıp dışarı çıkmıyorum ben

0|0
    0|0
  • iki el darbesiyle iş tamamdır.

0|0
    0|0
  • bitkisel ürünler var birde saç uzmanı yıldırım özdemirin sayfasına gir bak mail at yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • şampuanın içine çam yağı karıştır saçın yumuşayacak öyle şekil vermek daha kolay.

0|0
    0|0
  • iyice kurut ondan sonra

0|0
    0|0
  • ne yapıyomusum ki

0|0
    0|0
  • GÜL KREMİ sür istedeğin şekle girer

0|0
    0|0
  • elidorun bnn için çıkardıgı ürünleri vardı diye biliyourm

0|0
    0|0
  • banyodan çıktığım off saça bak diyorum 5 dakika sonra süngerimsi iğrenç birşey oluyorlar.

0|1
    0|0
    • ben saçıma elimi koysam şekil alıyor,

hele dışarı çıkmadan şekil ver, dışarda rüzgar olunca saçlar ahenkle dans ediyor :d

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yıkadıktan sonra tarıyorum biraz öyle kendi haline bırakıyorum sonra elime biraz vax alıp saçlarımı avuçalrımın içinde sıkıyorrm snra havluyla sarıyorum kuruyuncada açıyorum..

0|0
    0|0
  • Kapalıyım. Öyle bir sorunum yok.

0|1
    2|0
  • ben kurumasını bekleyip tarıyorum saçma sapan şekli var eskiden hoş dalgalıydı nazar mı verdiler ne hayatımda sadece iki kez ben düzleştirdim biri ütüyle biri düzleştiriciyle uğraşamam valla

0|0
    0|0
  • saçlarına şekil vermeek istersen nemliyken örebilirsin ya da saç fırasını saçından aşağı bükerek indir ve kurumasını bekle dalgalı olacak.Dikkat et canını yakma :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...