Gördüğünüz en güzel manzara nedir?

Gördüğünüz, şahit olduğunuz, etkilendiğiniz, hatta huzur bulduğunuz ve tekrar tekrar görmek isteyeceğiniz manzara nedir? (Seçeneklerin dışında da cevap verebilirsiniz.)

Şahsen bir kaç yıl önce tam güneş tutulmasına şahit olmuştum, muhteşemdi. Pamukkale'nin beyazlığı ve Abant gölünü karşına alıp izlemek ise huzur vericiydi. Şehir ışıklarının kirletmediği, ulaşamadığı yüksek bir yerden galaksileri izlemek ise hayalim.

• Güneş tutulması
    A seç
  • Ufukta güneşin batışı
    B seç
  • Göl, akarsu, dağ manzaraları
    C seç
  • Bulutsuz bir gecede yıldızları izlemek
    D seç
  • Büyük tarihi yapıtlar, ör. piramitler
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Katılan herkese +1

Sanırım bulutsuz bir havada yıldızları izlemek gibisi yok.

İşte Himalayalardan içinde bulunduğumuz Samanyolu galaksisi: link

0|1
5142

En İyi Erkek Görüşü

• Askerliğimi Kırklareli'de yaptım ben, Kırklarelide genelde bulut azdır özellikle bahar ayında gece nöbete gittiğimde nöbetimin rahat yarısı yıldızları izlemekle geçerdi açık havalarda tabi, böyle bir güzellik olmaz ya, muhteşem bir şey, inan ki başım dönerdi bazın iki büklüm kafayı havaya dikince öyle oluyor ama görüntü şahane :)

2|2
    1|0
    • Askerde nöbetteyken ben de çok izlerdim. :)

• KIRKLARELİNDE OKUYORUM KARDEŞİM LANET Bİ ŞEHİR KAÇMAK İÇİN CAN ATİYORUMM ÖLÜMMM

• askerliği de lanetti zaten ama napıcan işte iyi taraflarını yakalamak zorundasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 51

• taksim.

0|2
    1|0
  • B: Ufukta güneşin batışı

0|1
    0|0
  • Izmire tatile gitmistik, o gece hic uyumadim yildizlara baktim hayatimda gordugum en guzel manzaraydi o geceyi hic unutmam

0|2
    0|0
  • Mısır'da teknedeydim. Akşamdı. Bulutsuz bir gecede yıldızları sevretmek.

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • mogan gölünde gördügüm güneş batışı yıllar gecti aklımda sanırım gördügüm en güzel şeylerden biriydi

0|1
    0|0
  • yıldızlar...beni en mutlu eden şeylerden biri :)

0|1
    0|0
  • Ayyyyyyyyyyy keske izlesek hepsi de birbirinden guzel

0|1
    0|0
  • ben bulutları her renginde izlemeyi çok seviyorum gördüğüm en güzel manzaralardan biride Aydın da evin çatısında yıldızları izlemiştim resmen galaksiyi izlemiştim..

0|1
    0|0
  • Yıldızlara bakarak uykuya dalmak gibisi var mı ya :)

0|1
    0|0
  • Tarihi yapıtlaar <3

0|1
    0|0
  • deniz kenarında bulutsuz bir günde güneşin batışı olabilir

0|1
    0|0
  • alp dağları

0|1
    0|0
  • Her yerde elektrikler kesildiğinde yıldızlara bakmıştım. Bu bulutsuz gecede gördüklerimiz yıldız değil gibi.

0|1
    0|0
    • +1 Şehir ışıkları kirletmediğinde gece gökyüzündeki yıldızlar çok daha muhteşem oluyor.

• güneşin batışı

0|1
    0|0
  • Ufukta güneşin batışı

0|1
    0|0
  • Ufukta güneşin batışı Ufukta güneşin batışı <3 <3 <3

0|1
    0|0
  • taksim gezi

0|1
    0|0
  • Ya en guzel manzara evimin penceresinden basimi disari cikarttigimda sol taraftaki kucuk kucuk isiklar geceleyn. bambaska bisey

0|1
    0|0
  • Bulutsuz bir gecede yıldızları izlemek..Tabi bu ,etrafında şehir dışında çayıların üzerinde yatarak olmalı.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    31

Erkekler Ne Diyor 41

• diyarbakırda askerdeyken bir gece binlerce yıldız görmüştüm filmlerde olur ya hani gökyüzü parlıyor olur öyle aynen antalyada ya da izmirde hiç öyle bir manzarayla karşılaşmamıştım yere satıp 1 saat yıldızları seyrettiğimi hatırlıyorum.

1|1
    0|0
  • Adıyamanda askerlik yapdıgım ıcın Nemrut Dağına ( link cıkma fırsatım oldu hem tarıhı yer hemde gunes manzarası muhtesemde muhtesem

0|1
    0|0
  • Ayın turuncudan kızıla calan bir halini görmüştüm denizin üstünde kocamandı. Resmen büyülemişti beni.

1|1
    0|0
  • Hayatımım en ama en güzel mazarası buz dolabını ağzına kadar çikolata bira rakı sayısız pastayla dolu olması ama daha öyle bir manzara göremedim :D

0|1
    0|0
  • C dedim :)

0|1
    0|0
  • Kışın , karlı bir göl kenarı kesinlikle neresi olduğu fark etmez ama çıplak bir göl olmayacak ağaçlar olacak etrafında yeşil olacak.

Her zaman güzel oluyor bu tarz bölgeler.

0|1
    0|0
  • Sunny Leone'nun memeleri...

0|2
    0|0
  • Ne keder ne yas olur

Yıldızların altında

Çakıllar elmas olur

Yıldızların altında .. :)

0|1
    0|0
  • Sevgilimin benim yanımda mutlu olduğunu yüzünden okuyabilmek. (Şimdi yok ama olduğu zaman için dedim)

0|1
    0|0
  • oncelerı araba ıle sehrın en yüksek yerıne çıkar bıra ıcerken sehre bakardım o manzaralar hos gelırdı bana

0|1
    0|0
    • Evet, yüksek bir yerden gece şehir manzarası da çok güzel oluyor.

• kırklarelinin küçük bir deniz köyü kıyıköyde tam deniz fenerinin önünde elimde soğuk bir bira güneşin batışını izlemiştim efsane manzarası var :D

0|1
    0|0
  • Taksim gezi parkı

0|1
    0|0
  • Ufukta güneşin batışı

0|1
    0|0
  • Pi'nin Yaşamı adlı filmde Pi'nin çıktığı ada muhteşemdi

0|1
    0|0
  • Yeşillikle denizi bir arada olmasını görmek beni mutlu ve huzurlu yapıyor.

0|1
    0|0
  • Uzay fotoğrafları da ilgimi çeker fakat ben C dedim.

0|1
    0|0
  • Taksim gezi direnisindeki 100.000 kisi ve de 40.000 kisinin kopruyu yuruyerek gecisi...

0|1
    0|0
  • güneşin batışı :)

0|1
    0|0
  • herkes bedava görebildiğini şeçmiş

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...