Protein tozundan anlayanlar yardımcı olabilir mi?

Spora başladım ideal kilomdan 6 kilo kadar eksiğim var protein tozuna başlayacam fiyat önemli değil alerji yapmayacak kilo aldıracak hacim kazandıracak iyi bir protein tozu Lazım yardımcı olursanız sevinirim

0|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Tek bildiğim tadı iğrenç en iyisi çikolatalı lsmdkskdls oda pahalı ama olsundu dmdjdjjd

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu kilo aldırmaz, sadece besin takviyesidir, ana besinler niyetine kullanılmaz. hacim kazanmak işide bir kutuda olcak iş değil ilk önce ana besinler ve Spor ile vucut kitle indeksini normal seviyelere getirip daha sonra baktın ki kas yakimi çok o zaman azami servis ile kullanırsın zamanla istediğin seviyeye ulaşabilirsiniz iyi çalışmalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Yardımcı olayım kardeşim Türkiye fitnes bilriği sayfası ve grubu kurucusu grupların suplemetn sponsoruyum uygun fiyatlardan yradımcı da olurum Mağaza mevcut..

0|0
    0|0
    • 1ay

Hangisini öneriyorsun?

• 1ay

Musclepharm'ın arnold imzalı wheyi var hem 70 servis hemde mikrofiltre içeriğiyle oldukças sağlam epey satıyorum 210 lira yerine 170 den veririm sana

• tavsiye etmem :D çok midesiz bir insanım ama abim alıp kullanamamıştı ben kullandım böyle iğrenç bir tat olamaz.

0|0
    0|0
  • Sporu en az 3 ay duzenli olarak yapmadan boyle urunler kullanilmaz. Ayrica kilo almak icin protein degil karbonhidrat tozu kullanilir

0|0
    0|0
  • Whey protein kullan etkisi hızlı oluyor. Diğerlerini kullandığın zaman doyumdan fazla yemek yiyemiyorsun bu da daha az kalori demek.

0|0
    0|0
  • Bak kesinlikle hardline alma ben aldim tadi cook kotu tamam mi 🤓

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanmana gerek yok ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...