Burak yılmaz nasıl oyuncu?

Burak yılmaz nasıl oyuncu ?Futbolcu olmasa kesin manken olmalı dedirten cinsten bir adam ama 3 büyüklerin hepsinde oynayıp tepki çekmezken canerle gökhanın bu kadar tepki çekmesi anlamaız geliyor

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne derse desin bence faal olarak milli takımın en iyi santraforudur enes ünal gelişene kadar. Teknik kapasitesi ve kafa vuruşları sezonda 10 gol barajını aşmasını rahat rahat sağlar. Eski çabukluğunda olmasa da hala bir forvete göre süratli denebilecek düzeydedir. Ölüsünü forvete koyun , 15 gol kafadan atar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Trabzonda'da oynadı yani 4 büyüklerdede :) Türkiye şartlarında iyi oyuncu Trabzonspor ve Galatasaray forması altında önemli işler yaptı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Fener galatasaray besiktaş 3 büyükler şimdi uydurmayın dört büyükler diye İstanbul takımlarının yanına volkan demirel bile 3 büyükler diyor trabzonu sklemiyor

• 1ay

Bende Galatasaraylıyım yani Trabzonsporluda olsam biz niye kendimize gelin güvey oluyoruz derdim

• 1ay

Doğrudur :)

• Orta dereceli bir oyuncu işte ne kötü ne iyi

0|0
    0|0
  • :D ya ne mankeni kazmanın sapı bu ronaldo özentisi nihat kahveciden ilhan mansızdan hakan şükürden sonra lotoda ki amorti gibi oldu adam

0|0
    0|0
    • 1ay

Kimse burak yılmaz yakışıklı değil demesin gülerim adam şimdi göz var nizam efsane yakışıklı

• yeteneksiz.. top tutmayı pas vermeyi bilmez.. defans arkasına koşu hariç bir şeye yaramaz.. tt arena da az sövmedik burağa :D

0|0
    0|0
  • Yoo 4 büyükte oynadı. Ayrıca GS ile bütünleşti. GS maçlarına gitmesi, sosyal medyadan desteği bunu gösteriyor. Yani şimdi diğer bütüklerden birine gitse tepki alır. Uzun süre bir takımda oynayıp diper takıma gidersen tepki alırsın. Böyle bir şey

0|0
    0|0
  • bura kadar taklitçi ve yapmacık bir futbolcu görmedim

0|0
    0|0
  • Malim. teki ya birl sezon yukseldi badkada bir . numarasini gormedik

0|0
    0|0
  • O da zamanında çok tepki çekti, çektiği için Çin'e gitti.

0|0
    0|0
    • 1ay

Taraftar sussun diye bıdıbıdı biseyler

• 1ay

Caner de gitmek istedi ama Inter istemedi tekrardan geri döndü. Gökhan da gidecekti ama ilk defa böyle bir tepki oldu, hemen gitmez.

• Kazmanın TEKi

0|0
    0|0
  • Futbolcu olmasa oyuncu olmalıydı kendini çok iyi yere atar. Emek hırsızı diye çok tepki aldı

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama adam napsın şimdi bazen yere attıgı oluyordu kendini ama

• Degisik

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden

• 1ay

Sen niye taktin bu mala

• 1ay

Bilmem bir sey okudum burda da ondan onun özel hayatıyla ilgili konduramadım futbolculuğu nasıl diye merak ettim

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli kendini yere atmasa iyi çocuk. Kızı çok tatlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...