Futbol kadın ilişkisi?

beyler size soruyorum futbolla ilgilenen kadın hoşunuza gider mi? ben mesela çok ilgiliyim spor programlarını takip ederim bana eş olucak kişide böyle olmalı ve tabikide GALATASARAYLI olmalı. Son olarak RIEKERINK BEY DİYECEKSİNİZ :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de Galatasaray formasi giyip takimini destekleyen hatunlara bayiliyorum fanatik kadin cok faha cekici bencee

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Yani bnmde çok yakın arkadaşım var öyle hoşuma gidiyor tabi yani olsada olur olmasada ama - yanı yok.

1|0
    0|0
  • futbol kadın ilişki bende cinselliği çağrıştırıyor az buçuk, öyle yani
    onun dışında muhabbet etmek zevkli oluyor, sevgili olarak futbola ilgili bir bayan fikri ne biliyim kulaga ilginç gelmekle beraber şüphelerimde var işin açıkcası, bir bayanla sürekli futbol çok konuşmak ister miyim bilemiyorum tam emin değilim...

0|2
    0|1
    • 1ay

niye en azında kumanda kavgası olmaz beraber beyaz futbol izlersiniz kombine alir maca gidersiniz

• 1ay

kumanda kavgası gene olur ya öyle deme ama tatlı sert kıvamda yürütülüldümü güzel bir ilişki çıkar bencede, dediğim gibi insanı çeken bir şeyi var ama nedir o şey bilemedim tam :D

• Hiç sevmem. Futboluda sevmem, futbolla ilgilenen kızlarıda. Yanlızca futbol oynamayı severim. İzlemek, fanatik olmak, futbolla ilgili olayları takip etmek bana göre değil.

0|0
    1|0
  • futbol ilgilenen bir bayan bence 1-0 öndedir

1|0
    0|0
  • Severimm senin gibileri.

1|0
    0|0
  • İtici bence

0|0
    1|0
  • Gitmez
    ama illa olacaksa Ya Fenerbahçeli olacak ya da takım tutmayacak

0|0
    0|0
  • Evlenelim

0|0
    0|0
  • ama yaa oldumu simdi

0|0
    0|0
  • Futbolu seven bayanlar hoşuma gitmiyor Kardes yapmacık oluyorlar

0|0
    0|0
  • futbolun içindeyim iş geregi esimde futbolun içinde olmasını isterim tabi

0|0
    0|0
  • Kocan kesin fenerli olacak :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende kızzz aynı kafadanız. Maç izlemeye ve spor programlarına bayılıyorum 😄😄😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...