Bir erkek 1-2 gün boyunca neden hic mesaj yazmaz?

2 haftadir tanistigim biriyle 2 gündür hic yazismiyoruz normalde hergün yazisirdik ama Cuma ve Cumartesi hic yazmadi günaydin bile.. bugünde yazmaz belki.. Özel bir nedeni mi var? Isi mi var da yazmiyor yoksa benimle yazismak istemiyor mu? Kavgali degiliz en son yazdigimiz seylerdede gülücük var.. Özellikle erkekler cevaplarsa sevinirim. Biz kizlar sizden mesaj beklerken siz butün gün ne yapiyorsunuz? :D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• en son ilişkim yıllarca sürmüştü ilişkinin başında arkadaşken o atmadıkça ben atmıyordum bazen atınca geç cevap veriyordum aynı senin durum gibi kısaca adam çok rahat zor elde tutulan özgüven sahibi vb :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çocuk tatil günleri başka biriyle takılıyo hafta içi seninle demekki.

o şans bizdede olsa keşke =)

0|0
    1|0
  • ölmüş olabilir.

0|0
    0|0
  • Eger ciddi bsey yoksa umursamadigi icin mesqj atmiyordur.empati yaparak sonuca ulasabilirsin.

0|0
    0|0
  • aradınmı hiç telefonu açıkmı kapalımı baktınmı ? bir ara sor bakalım neden mesaj atmıyosun diye ona göre yol ver gitsin .

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun seni yedeğe aldı :)

0|0
    0|0
  • Bunu kizlar yapiyo erkekler degil yapan erkek varsa da seni sevmiyodur

0|0
    0|0
  • Artık seni istemiyo kısa ve net

0|0
    0|0
  • kız gibi naz yapmak ister ama uzun sürmez kızların üstüne naz yapan tanımam (:

0|0
    0|0
  • işi vardır

0|0
    0|0
  • cevap geç geliyorsa, kısa cevapsa silerim.

hep ilk mesajı ben atmam o atsın diye beklerim çoğunluklada atarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burda sorcagına mesaj atsana .. merak ettim 2 gündür mesaj atmıyosun diye

1|0
    0|0
  • İnternette mi tanıştın gerçek hayattan biri mi

0|0
    0|0
    • internette

• gerçek hayatta tanışmış olsa ne diyecektin acaba? ne farkı var ki..

• Çok fark var. Gerçek hayatta onu görmüşsün tanıyosun durum daha ciddi. Ks den sevgili bulmaya calışmayın bence...

Yükleniyor...