Hoşlanmadığınız birine mesaj atar mısınız?

kızlar daha önce reddettiğiniz kesinlikle hoşlanmadığınız hiç muhabbetiniz olmayan sadece size açıldığında konuştuğunuz birine özel bir günde (bayram vs.) mesaj atar mısınız ? tanımadığı bomboş olduğu birine mesaj atılmaz heralde mesaj atıyosada umut vardır dimi : )

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Atmam. Buaralar ilgisiz kalmıştır, egosu tatmin etmek için sana kendini hatırlatmak istemiştir. Benim olma ama benden başkasının da olma, bana ilgi göster mantığı :)

0|1
    0|0
    • Tam fikrim bu egerki konuyu açan arkadas sana mesaj attıysa cevresinde kimse kalmadı diye senin iltifatlarini ona olan ilginle kendini tatmin edecektir demedi deme. Asya sende iyi bir aciklama yapmissin tebrikler

• teşekkürler

• Reddettiğime pişman oldum mesajı o. Özel gün falan bahane :D

0|0
    0|0
  • uyuzluğuna atmıştır.arada bende yaparım.bu bana açılmıştı haha mesaja timde bişe sansın gibi.

0|0
    0|0
  • Bir ihtimal kendini hatırlatmak istiyor sakın kanma.. Ama soğukta davranma o her kimse.Konuş ama mutlaka önünde bir kalkan olsun.Dikkatli davranmalısın bence.

0|0
    0|0
  • boşboş niye atsın,toplu mesajsa denk gelmiştir o..

yoksa ki bir şey var yani

1|0
    0|0
  • toplu mesaj atıyodur belkide.

ama konuşmak içinde bayram mesajını bahane etmiş olabilir. :)

0|0
    0|0
  • yok ya atmam o atsın :D

0|0
    0|0
  • kızlar ,tüm erkekler benim olsun mantığıyla gider.sen onu unutma diye kendini hatırlatmış olabilir

0|0
    0|0
  • işim düşerse evet

0|0
    0|0
  • boşun atmaz bence senden hoşlanmış olabilir

0|0
    0|0
  • Atmam :) ümit kısmına gelince olabilir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• özle günlerde tabıkı mesaj atarım herkese hoşlnmdığım birnin telfonunu kaydetmemki yalnz sorun baştan cortlamıştr bnım açımdan :))

0|0
    0|0
  • evet umut vardır.. :)

0|0
    0|0
  • umudunu kaybetme

0|0
    0|0
Yükleniyor...