Daha güçlü olmak için?

bir bayan olarak. narinim evet. ama kalipli olmadan az da olsa savunma gucum olmasini istiyorum nasil daha güçlü olurum? (savunma sporu önermeyin imkan olsa sormam zaten)

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi imkanlarinla spor yapmayı deneyin mesela vücut ağırlığı ile

0|0
    0|0
    • 1ay

nasil mesela?

• 1ay

Şimdi bu benim onerim yani ben en çok bu tarz çalışmayı seviyorum fitnessa da gidiyorum şu an ama bu tadı alamadım. Öncelikle bu dediklerimin hepsini bir anda alma zamanla toplarsın. İlk sırada barfiks, mekik ve şınav var. Barfiks için demir gerekiyor ben kapı arasına takılanlardan aldım. Mekik değil ama Karin Kasi için tekerlekler var oda çok etkili bence. Birde 10 kgya kadar ayarlanır Dumbell alırsın zaten Dumbell ile Squat deadlift göğüs kol omuz bir çok hakaret YouTube dan izleyerek öğrenirsin. Başka yardımcı olabileceğim bişey olursa memnuniyetle

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternetten videolar izleyerek, kendini geliştirirsin o halde. Yani karateye falan gidemeyeceksen, kendin evde bir hareketler yap. :D Savunma sporu öğrenirsin, kendini koruyabilirsin bir durum olduğunda. Güçlü hissettirir bu da sana kendini...

0|0
    0|0
    • 1ay

karateye daha once gittim uzun sure ordaki sorunlardan dolayi bidaha donemicek duruma geldim buyuzden

• powerlifting yap

0|0
    0|0
  • biber gazı

0|0
    0|0
  • Biber gazi, electro shock cihazi veya cebinde bir duduk tasi birsey oldugunda cikar duduk cal

0|0
    0|0
  • Fitness salonuna gitmeni öneririm, güçlenmek için 5x5 programını uygulayabilirsin

0|0
    0|0
  • Çok para kazan

0|0
    0|0
  • tekvandoya git

0|0
    0|0
  • Maddi olarak mı imkanın yok

0|0
    0|0
  • Fitness yap