Ülken için sen de var mısın?

Selam. Bugün oldukça önemli bir gün. Bugün hepimiz milyonlar taksimde.Sesimizi duyuracağız.Siz de kendi şehrinizdeki merkezlerde eyleme katılabilirsiniz.Kocaeli'de saat 19:00'da Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nden başlayacağız ve Cumhuriyet Parkı'na doğru yürüyeceğiz.Provakasyonlara gelmeyin Vatanımızın bütünlüğü Milletimizin bağımsızlığı için siz de alın bayrağınızı yürüyelim hep beraber.Başbakan haklı aydınlık çok yakında:)

Herkes plaka versin yoklama var kimler katılıyor?Çapulcular nerdesiniz sesinizi duyalım?

41 KOCAELİ BURDA:)

link

link

• Katılıyorum tabiki hepimiz çapulcuyuz.
    86% (6)100% (12)95% (18)Oy Ver
  • Ben de oradayım başka seçenek olamaz!!:)
    14% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diktatör başbakan istemiyoruz!
halk tvden canlı canlı direnişi takip edebilirsiniz.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün taksim hergün taksim nereye kadar daha dün orayadaydım ve uykusuzum.

3|1
    1|2
    • sen dinlen kardeş biz senin yerine orda olucaz:) gizli olma!

• aynen öyle provakatörler yüzünden haksız sayılıyoruz bu beni üzüyor aslında bugün ben de gidemiyorum umarım haklı eylemimiz artık meyvesni verir.

• İşte 13 tane örgüt tespit edilmiş taksimde bunları ayırmak lazım.Biz gitmesekte bizim yokluğumuzu aratmazlar merak etme.İnşallah alcaz meyvesini haklı direnişimizin.

Erkekler Ne Diyor 16

• 06

Gidene dur demeyiz,

Düşmeyiz biz dalgaya,

Ankara'nın bebesi,

Dönüp bakmaz arkaya

link

Akp'nin kendi çıkarları için yaptığı işlerin karşısında duran asil eylemci hakkına Allah güç, kuvvet versin, inşallah her zaman halkın bu bütünlüğü sürer ve güçlü dururlar.

4|8
    2|2
    • TAM YÜZ GAZ MASKESİ HAVA FİLTRESİ DAHİL ÇAPULCUDAN SATILIK

229 Tl

link

• link yerli sermaye savaş uçağı

link ciriti üreten roketsan sayfası

link israil menşeili wikipedi sayfasında cirit

• ayrıca atak gibi helikopterlerden tanklardan silahlardan göktürkten bahsetme gereği duymuyorum çünkü bunları biliyosundur. hul-kuk konusuna gelince tekelden çıktı ve özgürleşti şuan bağımsız bir hukuk var öyle ki akp ye kapatma davası açacak kadar bağımsız dimi kardeşim ? ayrıca hukuğun eksikleri hala çok onlarda yeni anayasayla düzeltilecek inşaallah bu arada geç kaldım görüşürüz.

• 19.03'te Beşiktaş'tan Taksime yine.

4|8
    0|2
  • Birazdan yol alırım taksime doğru .

4|7
    0|1
    • işte bu:)

• Birde engelliyor. Kimin cahil olduğu ortada. 8 havaalanı var dedi 58 e çıktı dedi

sonra 2 havalanınedena yazdı.

Buda akp nin sitesinden

link

ee yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Öyle cevap veremezsin işte. Öyle adamın ağzına tıkarlar yalanlarını.

Kendi gidip haber 7 sitesinden görüntüler yayınlar bana gelmiş faceden youtubeden siyaset yapma der.

Bunlar sizin başbakanınızın konuşmaları . Zoruna gitti galiba.

• Asgarş ücrettenb kiradan dem vurur asgari ücret 773 lira kira 500 lira.

bakanları çıkar 800 lira büyük para der

öteki çıkar babalar gibi satarız der

Başbakan terörle masaya oturan şerefsizdir der.

Kaynak der. tüik ve iktisat proflarının hazırladığı kitabı gösteririm. Kendi gider il başkanlıklarında duyduklarını yazar. Onuda yanlış yazar.

• 18-24 yaşındasın @soran bundan 11 yıl önce ki 11 yıldır Ak parti iktidarda. 11 yıl önce 7-13 yaşındaydın san bu hükümet dışında hangi hükümeti yaşadında kıyaslama yapıp Ak partiyi kötülüyorsun Allah ı seversen bir de bana ?

artık kapanan bankaların olmaması mı?

hastahane kuyruklarından kurtulup istediğin hastahaneye gidebilmen mi?

istediğin eczaneden ilacını temin edebilmen mi?

kira öder gibi ev sahibi olman mı?

81 ile ünüversite açılması mı?

8 hava alanından 58 hava alanına ulaşılmasımı ?

ağlama duvarlarında ibadet eden yahudi din düşmanı paşalardamn kurtulmasına mı ?

orta doğuda lider olup dünyada söz sahibi olunmasına mı?

engelli vatandaşlara maaş bağlanması yanı sıra onlara bakanada maaş bağlanmasından mı?

işsizlik maaşı alınabilmesinden mi?

cumhuruiyet tarihinde tek kazma vurulmamış demir ve karayollarının 90 yıllık tarihimizde en çok yapılmasına mı?

ilk ve orta dereceli okullarda okuyan öğrencilere aylık harcıyah verilmesine mi?

2002 den önce ben işsizim param yok evladımı okutamıyorum diyen ailelerin artık okutamama gibi bahanelerinin olmaması mı?

milli gelirin 2000 dolardan 12000 dolarlara çıkmasına mı?

göktürk ün uzaya fırlatılması mı?

%100 türk sermayesi ciritin dünya pazarında satışının olmasına mı?

savaş uçaklarımızın yazılımını artık bizim yapmamız mı?

2002 öncesi %18 olan %100 türk savunma silahları şuan %55 olması mı?

kendi silahımızı üretmemiz mi?

1930 larda vergi borcundan kapanan uçak fabrikası olan bir ülkeden uçak üreten bir ülke olmamız mı?

adının bile duyulduğunda dünyayı ürküten turan ordusunun kurulması mı?

ımf ye borç verir durumda olmamız mı?

HAKKEDEN HÜKÜMETİN NESİNE DÜŞMANSIN Bİ SÖYLE BELKİ BENDE DÜŞMAN OLURUM ?

2|2
    2|3
    • hakareti siyaset benimseyenler tarih ve siyaset bilgisi olmayanlar bölücü olmak koyun olmaktan iyidir diyenler gözünü bu hükümet varken açıpta başka bir hükümet görmeyenler kıyaslama tecrübesi olmayanlar ellerinde kanıtı belgesi olmayanlar tartışmayı kavgaya dönüştürecek mercimek beyinliler yorum yapmasın zira ben belgelerle konuşur ve susmam bilgin ve fikrin varsa bana zikrinle gel yoksa yol al...

• İftira nerde. yalan dolan tabiki. sen çıkıp 8 havaalanı 58e çıktı dedin.Sana bakanının açıklamasını gösterdim . sonra kıvırdın 2023 te olacxak dedin biz 2013 teyiz .10 yıl var 2023 e. asgari ücret dedin sana cevap verdim ev kirası 500 lira . İç boş dış borç katlanarak arttı dedim hepsi tüik sitesinde var. işszilik dedim hepsi tüik sitesinden alınma. Neyin yalanı. Ama sen yalan konuşuyorsun bariz. 80 yılda neden yapılmadı dedin. ülke kurtuluş savaşından çıkmış 2 dünya savaşı görmüş 60 darbesi

• 80 darbesi görmüş. büyük buhran görmüş. siz ne gördünüz bu iktidar zamanında.Gerçekleri görmek istiyorsan başbakanın yalanları yaz youtubeye kendi ağzından gör. Seninle konuşulmaz. Birde biz doğruya doğru deriz diyorsun.Sizin zamanınızda aşı için kaç trilyon zarar edildi ? başbakanın serveti kaça katlandı sen bunlaır yaz bana. Boş konuşma. her yazın yalan hepside çarpıtma. üniveriste mezunlarının hali ortada. Gelmiş üniveriste açtık diyebiliyorsun. Git biraz memurlar nete bak

• link

link

link

link

link

link

- Abi Pkk bir defada 33 Askerimizi katletmiş.

+ Amaan... Banane sanki, karşılık verselerdi.

- Abi 52 yıldır çalışıp çalışıp İMF'ye veriyoruz.

+ Amaan... Ha biri fazla binmiş sırtımıza, ha biri eksik.

- Abi Elin adamı uzay'da çift kale maç yapacak, bizde tık yok.

+ Amaan... Al bir teleskop'da bak uzaya o kadar meraklıysan.

- Abi Bizim savaş uçaklarımızın ve savaş gemilerimizin yazılımı İsrail'in elinde... Onlarla bizi bile vurabilirler... Tek er silahımız, nem'den bile etkileniyor ve çalışmıyor.

+ Amaan... Eskiden Tüfek mi vardı ? Gelecekleri varsa, görecekleri de var !

- Abi P-kaka Bitti, İMF gitti, Milli tank (Altay) Milli helikopter (Atak) Yerli İnsansız hava aracı ürettik (Anka). Kendi savaş gemimizi yaptık ve İsrailin kumanda ettiği eski yazılımları çöpe attık.

Savaş uçağımızın projesi hazır. Askerin yerine nöbet tutan robotlar ürettik ve sınırları koruyor... Askerimiz hedefe oturtulmuyor artık. Yerli GÖKTÜRK-2 Uydusunu fırlattık uzaya. KENDİMİZE GELİYORUZ İNŞALLAH... DÜNYA KORKMAYA BAŞLADI BİZDEN TÜRK BAHARI YAŞANIYOR.

+ Hadi yaa ? Olum haberin yok mu Taksimde 13 ağacın yeri değiştirilecekmiş... BU AĞAÇ DÜŞMANI'NIN DURDURULMASI LAZIM ARTIK FAZLA OLDU. Yeşile sahip çıkalım, ağaç nefestir.

Gerekirse heryeri dağıtalım, yakıp yıkalım, Bir Orman'dan fazla tahribat verelim, Adam yaralayalım öldürelim ama o 13 ağaca kimse dokunamaz ! Hükümet istifa. Heeeeyt tutmayın beni.

4|2
    5|7
    • inan bana o başta sölediklernin hepsine tepkiliydim ama bir tek benm tepkmle hiçbirşey olmadı şimdi al sana fırsat işte o kadar duyarlıysan türkiye sokaklarda al bayrağını gel olay sadece ağaç mı sanıyorsun çık sokağa ve gör.

• tamam öyle olsun kardeşim.

• ve sayın yönetim şu ankete bak şu soruya bak bu prevekatörlük değilde nedir ? fikir özgürlüğü çığlığı atanlar kendi fikrinde olmayanlara en ağır hakaretler edenler değil mi? ayrıca faşist diye ithamda bulunanlar değil mi? şimdi siz söyleyim fikrinden dolayı hakarete uğrayanlar hor görülenler dini ve manevi duygularına saygısızlık yapanlar mı faşist yoksa onlar ve onlara destek verenler mi?

• Ankara TKP tyürüyüşüne katılıcam.

06 BURDA

3|7
    0|1
  • başka seçenek olamaz!

2|0
    0|1
  • ben yürüyüşe bir şey demiyorum tabiki yürümek hakkimiz da ben anlamıyorum bu devletin aracından vatandaşın dükkanın dan ne istiyorsunuz nerde vatan millet sevgisi polisin işi ne korumak deyil mi siz millet devlet malına zarar verirseniz bende karşı çıkarım tabiki

2|1
    1|0
    • abi bunları yapan eylemci değil pkklı provakatör onları barındırmıyoruz içimizde daha geçende kız sadece çöp kutusuna vururp ses çıkardı die bile abiler uyardı yapma tatszlık çıkmasn güzel güzel vatanımızı savunalım dedi.

• aynen öyle tayyip kendisi zaten amerikanın uşağı şerefsiz hala konuşuo yalnz halk tvde o konuşurken penguen belgeseli veriolar:D

• kendimi yormam cikipta yırtina yırtina secim olduğu gün artik..

2|2
    4|3
  • provokasyon yoksa ben de yokum :(

1|1
    1|1
  • Bı Yuru Gıtya Sandıkta Gelın Meydanlarda taşlarla değil

1|1
    2|1
  • Al bir çapulcu daha...

1|2
    3|9
  • hepimiz endoplazmik retikulumuz ...

BF Burkina Faso BURDA

3|1
    1|1
  • Eylemi destekliyorum ama taş atan yakan yıkanları görürseniz uyarın. İtici oluyor.

3|0
    1|1
  • hepimiz çapulcuyuz.

4|7
    1|1
  • ülkeme katkısı ne olacak?

2|2
    4|6
    • gencimize her önüne gelen biber gazı sıkıp coplayamayacak düşünce özgürlüğümüze karışılamayacak ülkemiz bölünmeyecek birleşeceğiz.

• eğer sen buna aynı şey diyorsan bence tartışmanın pek bir anlamı yok.

• öff sende

Kızlar Ne Diyor 5

• Anketin bozuk geldi gözüme.

2|7
    3|8
  • ülkem için sokakalrda kendimi yırtmıycam. sandıkta göstericem kendimi!

2|5
    4|9
    • işte şimdi saçmaladın. gerek yok sen yırtma biz genciyle yaşlısıyla çocuğuyla türbanlısıyla sağıyla soluyla ciğerlerimiz patlarcasına ne mutlu türküm diyene diye inletiyoruz her yeri sen evde oturmaya devam et sandık günü geldiğinde çok geç olablr.

• ben çok okudum çok araştrdm hala da araştrıorm taraflı tarafsz bütün haber kanallarını izliorm eylemlerdeym karşıtlarla da destekçilerle de konuşuorm pislik falan olduğu doru parkta biber gazı mermilerinden geçilmiodu ama hepsini topladılar tek tek kütüphane bile yaptılar:)

• mermilerden gecilmydu.:)))anladm ben kimle knusyrum ya:)))hadi bay

• ay genemi ya.relax olun ya bu ne korku:)))

2|3
    2|3
    • insalah taksie mklanmadın:)))

• Engeli onlara basan basmış zaten burada takılsınlar boşver assdfsdgag

• hiçbiryerde engelim yok:D

• 06 taksimde olamasam da kuğulu parkta olacagım:D

1|3
    1|2
  • Katılıyorum tabiki hepimiz çapulcuyuz.

1|0
    1|0
Yükleniyor...