Akrabalardan,komşulardan nefret ediyorum

Bütün akrabalardan ve komşulardan nefret ediyorum ! hepsi yapmacıklar ukalalar ve komşularımız hergün bize geliyor sabah akşam bıktım usandım artık hiç rahat bırakmıyorlar :( dakka başı bize geliyor evine gidiyor tekrar geliyor zırt pırt dadandı annem evde olmadığı zaman kapıyı açmıyom kimseye sonra şikayet geliyor evde değilmiydiniz zile bastım seslendim açan yok diyolar nasıl yüzsüzlük bu . dün komşumuz gelmiş ben banyodaydım 3 defa aradılar 3 4 kere zile basıldı kardeşim evde yokuz belliki ocevap veren yok anlaman lazım bu nedir birde ismimi bağırıyor kapının önünde açmadım kapıyı amk :@

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• nefret ederim zırt pırt eve gelenlerden bidde habersiz baskın yapar gibi geliyorlar babasının evi sanki iyi yapmışsın başka türlüsünü anlamazlar birazcık surat yapın daha gelmezler insanın aile hayatı olmıycakmı ya onu bırak evinde istediği gibi dolaşamıycakmı zırt şu zırt bu bide her odaya izinsiz dalarlar müsaitmi değilmi bilerek mahsus yapıyorlar dedikodu malzemesi arıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Komşular konusun da rahatım. Bekar ve yalnız olunca kimse gelmiyor. Akrabalar konusun da hepsiyle mesafeliyim. Ne dünya görüşü ne de siyasi görüş konusunda hepsi ile farklıyım. Didişmek yerine uzak durmak en uygunu. Sen de öyle yap.

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem kapinin disina kagit as biz evde yokuzzzzzzzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • Allah, şüphesiz adâleti, iyilik yapmayı, yakınlara(AKRABAYA) bakmayı emreder; hayasızlığı, fenalığı ve haddi aşmayı yasak eder. Tutarsınız diye size öğüt verir.”

0|0
    0|0
  • bendensin...yapacak bisi yok...

0|0
    0|0
  • Akrabaları bende sevmiyorum evet.

0|0
    0|0
  • O kadar insandan nefret ediyorsan kesin beni seversin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gelemem böyle komşu akraba muhabbetlerine çok yüz vermişsiniz. bence artık soğuk davranmanın zamanı geldi.

0|0
    0|0
  • Komşulardan ben de nefret ediyorum!

0|0
    0|0
  • Açma kapıyı boşver ne düşünürlerse düşünsünler.

0|0
    0|0
  • ya bırak açma,hiç sevmem böyle tipleri

0|0
    0|0
  • Okurken ben sinir oldum. Öyle komsunun...

1|0
    0|0
Yükleniyor...