Koç burcu kadını boğa burcu erkeği ilişkisi

Ben koç burcu kadını olarak burcumun hemen hemen tüm özelliklerini taşıyorum, şuanda da konuştuğum ve etkilendiğim kişi ise boğa burcu erkeği. Birbirinden tamamiyle farklı iki insan karşı karşıya yani.. Sizce aramızdaki ilişki nasıl olur? ßoğa burcu koç kadınına koç kadını ßoğa burcu erkeğine katlanabilirmi dersiniz? Eğer sevdiyse kim olursa olsun (güzel bayanlar özellikle) bakmaz mı dersiniz? Kısacası ne olur bizim durum? :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir boğa burcu olarak sen çekilmezsin be kuzum kusura bakma. Sizin nazınız çok be deemi ?

0|0
    0|0
    • Benim nazım çok evet ama genelde ilişki sizin "planlarınız" doğrultusunda gittiğinden bunu pek göstermek mümkün olmuyor. O kadar plancı ki neymiş aramızdaki ilişkiyi de mesafeyi de söyleyeceği sözleri de ayarlıyormuş tek tek.. Ama sizin planlarınızı biz bozuyoruz genelde. Bazen kızdırsada bu, bazende bu durumdan hoşlandığını söylüyor. Yani ben bile kendimden korkarken senin bana meydan okuman çok güzel diyor :)

• ben pek anlamam burçlardan aslında , öylesine nazlısın dedim kim nazlı değil ki : ) koçtan inekten anlamam , bir yastıkta kocayın (:

• Ahaha :D Teşekkürler darısı size :)

• burçlar uyar anlaşır anlaşmaz önemli olan sen ve onun anlaşması gerisi boş

0|0
    0|0
    • Haklısınız tabii de ikimizde burçlarımızın özelliklerini fazlasıyla taşıyoruz bu nedenle burçlarlada ilgili yorum almak istedim.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...