Plates mi FITNESS mı?

Merhaba arkadaşlar benim skolyozum var ve spora başladım plates mi yoksa FITNESS mi daha iyi kas gelişimi yapar ve yeme içme konusunda kas gelişmemiş hızlandırabilen önerebileceginiz besinler var mı?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Skalyoz bendede vardı vücut ağırlığı ile çalışarak düzelttim ama bu sorduklarından Fitness daha mantıklı geldi. Özellikle barfiks, lat pull down, ve ip çekme Skalyoz için çok ideal yeme içme konusunda yumurta, tavuk, ton balığı kuru yemiş kas gelişimi için ideal

0|0
    0|0
    • 1ay

A aaa bu şekilde mi düzeltin? Kaç dereceydi?

• 1ay

Çok yüksek değildi galiba bana bir kaç haraket gösterdiler birde demire tutun sallan filan dediler. Bende eve bir barfiks demiri aldım. Öyle başladı sporla hikayemiz.

• 1ay

Anladım.. peki kaç yaşında teşhis konuldu çünkü 18 yaşı geçtikten sonra duruyor düzelirse 18 den önce

En İyi Kız Görüşü

• Bene de skolyozvar ben fitness yapıyorum plates daha iyiama hatta gidebiliyorsan yüzmeye git o daha faydalı

0|0
    0|0
    • 1ay

Yüzmeye gitme imkanım yok ama plates yapıyorum sanki fıtness daha verimli gibi ama işte ağırlık kaldırmak yasak olduğu için tereddütteyim

• 1ay

Hayır doktorlar bile şaşırdı nasıl fark ettigime

• 1ay

Hımm anladım geçmiş olsun umarım düzelir😊

Erkekler Ne Diyor 9

• FITNESS :)

0|0
    0|0
  • fitness platesde neyin nesi ise yaramaz dandik bos icat.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok öyle demeyin plates fizik tedavi gibi inanın egzersizler ağrılara iyi geliyor

• 1ay

hayir tedavi anlaminda iyi kabul ama spor olarak yetersiz bircok insan platesi spor saniyor onu ben yanlis bulyom

• Fitness

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • plates fıtnes erkek gıbı yapar vucudu

0|0
    0|1
  • plates en iyi ziplamak

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • plates super şekıllenır vucut

0|0
    0|0
  • plates

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness bende gidiyorum kas yapan aletleri fazla kullanmiyorum genelde sıkılasmak için olanlari kullaniyorum

0|0
    0|0
  • fitnes

0|0
    0|0
  • fitness kas gelişimi açısından daha verimli

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman fıtnessla destek vereyim

• Fitness

0|0