Siz benim yerimde olsaydınız ?

Selam arkadaşlar.

Can sıkıntısına kurduğum bir sosyal ağ hesabında biriyle tanıştım. Bir kaç ay sohbet ettikten sonra, kendimi olmadığım biri gibi tanıttım ve oda bu karaktere aşık oldu, işin garibi bende bağlandım. Nitekim asla umut vermedim, her zaman arkadaşca yazıştım ancak o beni arkadaşı olarak göremeyeceğini vs söyledi ki bunlar tamamen doğru sözler. Yazılacak çok şey var elbette. Dün benle bağlantısını kesti. Siz olsaydınız ne yapardınız ? Hata yapmışsın vs demeyin, farkındayım zaten.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• kurduğun yalan dünyaya kendini fazlasıyla kaptırdığın için iletişimini kestiği zaman bir boşluğa düştün...unutma o seni değil yaratmış olduğun karakteri sevdi belki kendini olduğun gibi tanıtsan yüzüne bile bakmayacaktı...atlatılması zor bir durum değil...ayrıca onun sana doğru söylediğini nerden biliyorsun...?

1|0
    0|0
    • Evet fazlasıyla büyük bir boşluğa düştüm. Hiç kimseye güvenmezken birden o çıktı karşıma ama yanlış yerde ve yanlış zamanda. Aslında biz bu hesabıda arkadaşlarla bir arkadaşımızı işletmek için açmıştık şakasına. Oo arada bir kaç kişi ekleyelim dedik şüphe çekmemek için. Öyle konuşmaya başladık, sonra sonuç ortada.

• bence bir süre girme o sosyal ağa...

Erkekler Ne Diyor 9

• Oynamışsın ve her oyun bir gün biter, yalanlarla kurulan dünyada bir gün çöker.

1|0
    0|0
  • farkındaysan sorun yok ozaman zaten sanal ortamdan bulmuşsun dert edecek bişey yok daha doğrusu bağlantısını kesmesinin saçma olduğunuda belirtebilirim sen boş ver ama illaki can sıkınrısı diyosan aha buyur yaz

1|0
    0|0
    • Neden saçma bağlantısını kesmesi ?

• Birini sevebilmen için onu görmen gerekmiyor ki. Bazen bir insanın sadece karakterine aşık olabilirsin ;)

• görmediğin birinin karakterine aşık olan ilk seni gördüm enteresan

• Bende bu olayları çok yaşadım sanal ortam işte gelip geçici şeyler :)Ama ben yinede üzülüyordum sanal ortam ama işte.Senle Durup Dururken mi bağlantasını kesi birde?

1|0
    0|0
    • Durup durruken değil. Ben ona aylarca aramızda bir şey olmasını imkansızlığından bahsettim ve oda sonunda sen kazandın dedi. Aslında ikimizde kaybettik.

• Bundan sonrası sana kalmış ozaman :D benim iyice kafam karıştı çünkü :D

• Sağol :)

• hımm demek insan sanaldanda asık olabilıyormuş... acaba doğrularımı soylesen

1|0
    0|0
    • Bu kadar yalan atmışken onun bir daha bana güvenemesini sağlayamam. Dediğim gibi hayaımda ki gerçekten tek yalan bu neredeyse ve vicdan azabı çekiyorum.

• ben yalancıyım kandırdım seni de ozaman nnefret eder

• Bir insana bu kadar güvenmişken onu hayal kırıklığına uğratamam.

• çocukça şeyler.

büyüyünce unutursun.

0|0
    1|0
    • Emin ol ki çocuk değilim ;) Ergenimsi bir soru da değil bu.

• ama yaptıgın şey çocukça.

bundan sonra yapma böyle şeyler olsun bitsin

• Evet bir hata yaptım zaten söylüyorum. Bundan sonra elbette ki öyle bir şey yapmayacağım ama ben şu anda onu düşünüyorum sen de bunu anla.

• ben böyle saçma bişey yapmazdım.

0|0
    1|0
  • Aynı şeyler benim başımdan geçti. Hata gidip buluştum bile sevgili olarak. Ama sonra gercekleri öğrendim ki o biçim kızlardan mış. Sonra ona ait herşeyi sildim hayatımdan hiç yasanmams gibi hayatıma devam ettim.

1|0
    0|0
    • Benim ki öyle değil işte. Karakter değil sorun olan. Ben zaten o biçim bir kız olsam bunu dert etmezdim bile. Yalanlarım karakter üzerine değil işte.

• Hiç resimini filan gördünüz mü ne bilim kameralı sohbet ile görüştünüz mü. Yoksa sadece yazılarlamı tanıyorsunuz bir birinizi.

• Fotoğraflar vardı elbette. Telefonla görüştük sadece.

• G*tüm g*tüm kaçardım.

0|0
    1|0
  • benımde başıma geldi..samimi ve dürüst olarak anlattım ama kız yalancı cıktı şimdi onun yuzunden sabahlara kadar aglıyorum..

1|0
    0|0
    • Evet oda ağlıyor. Aslında ona tasvir ettiğim karakterim doğru, karakterimde bir problem yok. Şehir yaşam tarzı vs. bunlar... Hayatımda yapabileceğim en büyük hatayı yaptım ve yanlış yer, yanlış zamanda çok doğru bir insanı kaybettim.

• Ama başka kimseyle konuşmuyor ki ben ona asla sana bu kadar yalan attım diyemem.

• beni ekle gene silersin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...