O geri dönecek mi.. lütfen okuyun ve yardım edin.

aşık oldum. 1. yılımız bitti. ayrıldık kader saçma sapan zamanlarda bizi karsılastırdı. eskisinden daha sıkı sarıldık. ailemin yanına tatile gideceğim 3 ay gelmeyeceğim dedim. yine bir kavga dönemimizdi. yazmadım. 1 hafta önce senin gururunu incitecek asla birsey yapmam diyen aşığım diyen adam yazdığım affedemeyeceğim bir hata yapmadıysan böyle bitmesin diye yazdığım mesaja aşık olduğum biri var mesajını okudu senin yüzünden ayrılık noktasına geldik. ailenin yanına git ve beni unut diye cevap verdi. ertesi gün ise hattını kapattırmış.tüm akrabaları dedeleri herkes kışın düğün yapacağız diye hazırlanırken.. 2 gün felaketti. bu gün 3. gün. yarın annesinin yanına gitmeyi düşünüyorum o işteyken. öylesine.. sizce ne yapmalıyım ne olur yardım edin

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selam;

Ya lutfen vıcdanı,kulturu erkek damarı vede sadakat yemini edecek kadar durust bırı olsa sana bunları yapmaz.

Bence sizde unutun,hayatınızın tadını çıkarın,yok böyle biri deyıverin gitsin...

Hayata bırkere geleceksınız bunun telafısı yok,oda mutlulugu buldugunuz anda yaşayın.

Mutsuzluk veren ınsanların yanından usulca ebedi uzaklaşin derım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini bu kadar alçaltmamalısın.

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmaliyim. Ne olur erkek dusuncesini soyleyin

• Herkesin ilişkisi kendine özeldir, kimse senin yaşadığının aynısını yaşayamaz ama peşinden koşulan erkek değil kadın olmalı, diğer türlü bu durum kadının değersiz olduğu izlenimi uyandırır. Gerçekten seviyorsa böyle davranmazdı, seni zor durumda bırakmazdı, gerçekten seviyorsa dönerdi...

• O evlilik hazirliklari yaparken ben bicok defa zehir ettim. Cok bitirdim cok defa uygun degiliz dedim. Ben mi inancini bitirdin.cok seviyorum ilk sevgilim ve 25 yasindayim. Her mesaji gozlerim dolu dolu yaziyorum. Ne kadar agir geldi bu duygu bana.

• cıkmayan candan umut kesilmez. aşkın bir hata yapmıs ama biraz alttan almanı ve kestirip atmamı tavsiye derim. üzerine git.

0|0
    0|0
    • Sehri terketmeyi düşünüyorum. Seviyorsa kaapima gelecektir diye dusunuyorum. Dayanamam gelirim derdi zaten hep. Fakat hala istanbulda 3 gunum daha var. Bir yerde tesaduf gibi karsisina ciksam mi. Yada o isteyken annesinin yanina gitsem mi. Hoscakalin demek icin gibi

• cık bakalım dene. denemeden bilemeyiz dimi. bakalım nolcak

• dönmez bırak sen onu

0|0
    0|0
    • Erkek dusuncesi onemli cok. Wc de uzun sure kaldi ve telefonla konuştuğunu hissettim. Bikac gun oncesinde aglayarak oyle birsey yok dedi kivrandi aci cekti. Cezasini aldi derken 10 gun sonra bir kiz var dedi asik olmus. Bi heves midir. Gecince perisan bana eskisi gibi doner mi. Hattini da kapatti. Bir anlik sinir mi. Ayrilikta o da cok dayanikli degildir ama baska bir kiz yanindayken bu sure uzar mi kisalir mi onunla evlenir mi. Vicdan azabi gibi.

Kızlar Ne Diyor 2

• yok artık. annesinin yanın gidip napcaksın saçmalama. boşver. düşürme kendini. onun düşünmediğini sen niye düşünüyorsun yapmayın bnu ya.

0|0
    0|0
    • Aklimin almadigi bir sürü soru var. Lutfen okuyan biri yardim etsin. Bu bir kurmaca mi yoksa gercek mi. Icimde bir ates yaniyor beynimdeki perde acilmiyor bir türlü birilerinden birseyler duymaya ihtiyacim var.

• seni gerçkten sevseydi kurmacalara gerek duymazdı. ltfen kendini kandırma.

• Aslinda hicbirseyi bana uygun degildi. Ama gözünün icine baktigimda tamamen ask ti. Bu yuzden onun her hatasinda ben kacmaya calistim. Son zamanlar canini cok yaktim. Bana ilk tamam bitsin dedigin de dayanamayip aksam aradigin da nasil bir duyguymus daha neler edecegim bak gor dedi. Hattini degistirmesine bir kilif bulamiyorum. Kiz mi istedi gercekten o kiz var mi. Yoksa ikimiz icin ayriligi mi seçti. Sence :(

• hiç bişe anlamadım ki://

0|0
    0|0
    • çok seviyorum oda severdi. on gün içinde aşık olduğum biri var dedi. ne yapacağım

• yalan söylemiş seni sinir etmek için.

Yükleniyor...