Dünyada sadece siz kalsandınız ne yapardınız ????

insan adına hiç bir canlı kalmasa hayvanlar gene yaşamını sürdürse ve tek siz kalsanız şu anki dünyada neler yaparsınız neler hissedersiniz ?

Güncellemeler:
ben para yakardım ısınmak için ferrari gibi arabalarla yarış yapardım adranalin denemeleri yapardım tabi ölüm riski taşıyanlarla değil şu an yapamadıkalrınızı yapcanız ama çoğunluk pes etmiş hemen

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanları evcilleştirmeye çalışırdım , onlarla arkadaşca hayatımı sürdürürdüm , hayatın tadını çıkartırdım , ecelimle ölene kadar relax yaşardım . Hayat o zaman harbi den bana güzel olurdu :D

0|1
    0|0
    • helal olsun budur abi en lüks arabalarla da sürat denemesi yaparsın

• Kim takar uça zaten yenisi var :D düşün sene amerika ya faan gitmeye çalışana kadar hir ay geçer , dünya diyoz sadece Türkiye den ibaret değil :D neyse bilader türettikçe düşünce türetikir bu konu da roman olur :) ben kaçar kal sağlıcakla .

Kızlar Ne Diyor 8

• dünyayı yönetirdim :)

0|1
    0|0
    • :)))))))))))))))))))) git banka soy :) hayvanlarımı yönetcen teşekkür espirili bir cevap +1

• Bütün dükkanları, alışveriş merkezlerini dağıtırdım insanların olduğu vakit yapamadıklarımı yapardım en lüks restoranları talan ederdim.

koy ...tüne rahvan gitsin diyerekten dünyayı tek başıma yok ederdim. Ben dünyada tek başıma kalmamalıyım.

0|1
    0|0
    • işte budur yapamadıkalrını yaparsın ben ferrari gibi arablarla sürat denemesi yaparım şuan imkanımın yetmediği herşeyi yaparım :) sana +1

• Hayvanlarla doğayla uğraşırdım ölene kadar ...

0|0
    0|0
    • Heyecanlarını ve sevinçlerini paylaşacağın kimse olmayacaksa yapamayacaklarımı yapacak olmamın benim için kös kös oturmaktan bir farkı yok...

• en azından zaman geçirim karamsar oturup düşünmem !

• Zombie Apocalypse isterim.. Tüm silah dükkanları açık olur değil mi? :D Evet kesinlikle zombie apocalypse.. Ama yürüyen zombiler haha

0|0
    0|0
  • Sıkılır intihar ederim.

0|0
    0|0
  • Film çekerim belki ileride tutulur falan

0|0
    0|0
  • hayvanlarla çiftleşsem çocuğumuz naasıl bir şey olur diye düşünürüm.zaten dünyadada hayvanlarla çiftleşiyodum

0|0
    3|1
    • hmm bazı erkeklere taş attın sanki seniz orlayan yok sen istediğin için bunu yaşamışın ! kusura bakma ama senin tedaviye ihtiyacın var hayvanlarla çiftleşirim ne demek bu kadar mı aç sın

• yazan sensin gerçeği söyledim diye fesat mı oldum ?

• evet çok fesatsın.sence ortaya nasıl bişey çıkar?veya çıkar mı

• Hayvanlarla kanka olurdum herhalde. Birde erkekler gibi mastürbatör olurdum.

Yemeğimi kendim nasıl yapacağım işte orası zor.

En sonunda kafayı yer intihar ederdim

0|0
    0|1
    • bi kızın yemek nasıl yapcam demesi çok acı :)

• İNŞALLAH İNŞALLAH :/

• işallah diyosun yüzünü asıyosun nasıl iş bu

Erkekler Ne Diyor 7

• Son insan ben kalacak kadar şansız olduğum vakit, ilk köşeyi dönmemde kutup ayısına denk gelirdim sanırım.

0|0
    0|0
  • insanlık namına hiçbir amaç kalmayacağı için yaşayamam...

0|0
    0|0
  • Valla hayvanlarda olması heralde intihar ederdim. Ama hayvanlar varsa sıkıntı yok yer içer sefa sürerdim :)

0|0
    0|0
  • Napıcam ya birşey yapmazdım sevdiklerim olmadıktan sonra

0|0
    0|0
  • biryere oturur ecelımı beklerdim

0|0
    0|0
  • Yaşamaya çalışırım olmadı bir sigara yakarız

0|0
    0|0
  • Sıkılırım.