Spordan anlayannn?

Bugun fitness a basladim tabi yag olcumu falan yapildi. 1.68 boy 63 kilo cikti aglicam birde %30 yag acil bir yardim... bir diyet programi bilen var mi ya da gercekten cokmu fazla

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla da niye endiseleniyorsun spora baslamissin iste pes etmeden sana verilen programi yap gunde en az 3 litre su ic mumkunse 4 litre ve sekeri tuzu kes. Yediklerine biraz dikkat etsen yeterli olur diyet falan aramana gerek yok iradede bitiyor hersey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 hafta boyunca sadece protein icerikli yemek ye.. salata, pilav, beyaz ekmek, seker ve yag iceren hic birsey yeme. Gunde en az 20 dakikka kos. 10 kilo garanti verirsin! Istedigin kadar et ye, sinirsiz, sadece gidalar seker ve yag icermeyecek. Iyi gunler :)

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• moral bozmana gerek yokki sen bir başlangıç yapmaya karar vermişsin. bu yüzden tebrık ederım senı. 63 kılo bence buyuk bı sorun degıl. sen bızım salona gelenlerı gor ınan mutluluktan ucarsın.. sana tavsıyem spor salonunda ZUMBA ve CRUNCHES dersleri varsa muhakkak katıl. Vücudun sana dua edecek.

0|0
    0|0
  • %11yag oranı bende mesela %10-12kadinlar için ideali ve yağ oranin gerçekten çok yüksek. Diyet içinse bir uzmana danışmanı öneririm. Örnek olarak diyetisyen ya da spor yapmaya gittiğin salondaki antrenör

0|0
    0|0
  • %30 cok bır yag oranı degıl aslında.. kahve ıc arada ve yagdan uzak dur www.p90xtr.com/.../Kadın-Yağ-Oran.jpg

0|0
    0|0
  • Balinalarin yag orani bile %25 kizim o iste bir yanlislik olmali :D

0|0
    0|0
  • SÜREKLİ SALATA YE BEN BİR AY GİTTİM 6 KİLO ZAYIFLADIM EKMEK YEMEYİ BIRAKTIM SABAH ÖGLEN AYNI AMA AKSAMLARI SADECE SALATA YİYORDUM

0|0
    1|0
  • cok degil bir bes kilo versen on numara olursun

0|0
    0|0
  • 1.68 e 63 kilo çok fazla. Hemen sana en acilinden çıkış set programı yazıyorum. :D

0|0
    0|0
  • çok fazla değil

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakın ekmeği falan kesme, her şeyden az yemelisin ama herşeyden ye sadece zamanlarını ayarlaman lazım ayrıca burdan insanların ne söylediklerini bırak ve bir diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • bence normal

0|0
    0|0
  • Kilon çokmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...