Sabahları parklardaki kondisyon aletlerinde spor yapan dombili teyzeler

Burdan sabahları,yol kenarlarında, renkleri sarı ile mavi arasında değişen kondisyon aletlerinde spor yaptığını sanan şişman teyzelere sesleniyorum siz gün yapıp sarmaları börekleri kısırıları götürün sonrada kondisyon aletlerinde kilo vermeye çalışın

valla ben bu teyzeleri her sabah işe giderken görüyorum kadının bir elinde diyet kola diğer elinde sandviç kilo verdiğini sanıyor

kendimden utandım

bir keresinde B-FİTin önünden geçerken içeriye bir göz atıym dedim tövbe bismillah dedim nereye geldim ben burası neresi böyle, kadının biri minderleri üst üste koymuş tepiniyor zıplıyor

eğer bu teyzelerin yöntemleriyle kilo veriliyorsa bende denemek istiyorum bir de bu teyzelerin dolmuştaki versiyonları var ki akıllara zarar

neyse

bu arada söylemeden edemeyeceğim onlar benden daha iradeliler en azından kondisyon aletlerinde çalışıyorlar

bu teyzeleri benden başka gören var mıdır acaba? dikkat eden?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• haha :D olmazmı bizim komşularda böyleydi bir zamanlar sonra dahada fazla kilo alıyoz diye bıraktılar :))

[bu arada bana uzun yazmış diyene bak :P]

0|0
    0|0
  • O teyzeler beni mahvediyor yav :) Karşılıklı spor yaparken kıymalı börek muhabbeti yapıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Ara sıra hele bir yüzlerine dombili de gör noluyo :D

0|0
    0|0
  • :D yaşlı göbekli amcaları koymayı unutmuşsun :D

0|0
    0|1
  • piercing in varmıı?

0|0
    0|0
  • bende karşılaşıyorum ıyı bırşey

0|0
    0|0
  • işte böyle düşündüğünüz için çoğu teyze şişman ve yağlı, onlara bu gözle bakyın spor yapıp mutlu sağlıklı olsunlar

ne güzel teyze kocası ile el ele koşsun bırak romantizmin dibine vursunlar :D

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben teyzeler değilde evimizin önünde yürüyüş alanı var hemen yanında da o aletlerden ben her sabah kalkıp yapıyorum çokta iyi oluyor bence

not:şişman değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...