Her kızın sevgilisi mi var ya?

Her kızın sevgilisi mi var ya?Dikkat ediyorum hemen hemen tüm kızların sevgilisi varmış gibi ama erkeklerinde bir çoğu boşta gibi görünüyor ? doğrumu bu anlam veremedim bazı erkekler 8-9 kızla çıkıyor olması lazım bunun için? Sizin ilişki durumunuz nedir?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim var sevgilim.Demek ki erkekler aynı anda bir kaç kişiyle çıkıyor ya da erkek nüfusumuz daha fazla..Nüfus grafiğine bir bak derim.

0|0
    0|0
  • Resmi olarak var teknik olarak yok :D

2|0
    0|0
    • kafam karıştı:(

• en doğrusu burda sevgilisinden ayrılanlar bile salya sümük, hayat devam ediyor belki daha iyisi çıkacak, üzüntü sadece zarar sağlar, sen onu düşünüyorsun ama belkide sen onun umrunda değilsin.iyi yapıyorsun ;)

• en iyisi hak edene hak ettiği değeri vermek, seni değerli hissettimemiş birisine neden üzüleceksinki, elindekinin kıymetini bilememiş, ne güzel yuvası ailesi varmış, boşver aynen devam rahat ol:)

• Benimde yok

0|0
    0|0
  • her kızı bilmem de benim yok

0|0
    0|0
  • Her kızın yok.Mesela benim :D

0|0
    0|0
  • İlişki durumum; Bekar :/

0|0
    0|0
    • hayret peki kendini nasıl buluyorsun ? neden bekarsın kafanımı dinlemek istiyorsun?

• peki :)

• Ayıp gerçekten:)

Erkekler Ne Diyor 5

• iyide öyle zaten birçoğu aldatıldığını sonradan öğreniyor

hangi kızı görsem sevgilisi var ilginç çevremde birçok kişininde yok erkek

2|2
    0|0
    • aynen öyle işte

• hayatım boyunca 1 kişinin ardından çok kötü oldum. Kafayı yedim ,yapmadığım kalmadı nerdeyse ama sonunda o benim peşimde daha beter oldu. :) Allahın sopası yok o yüzden kimse için kendimi yıpratamam.

• Haremim var

1|0
    0|0
  • çoğunun yok, belki yaşadığın ortamdaki kızların sevgilisi olduğundan sana öyle geliyordur.

0|0
    0|0
  • Burda ki bayanlarımızın % 70 inin yok , bulmaya niyetleri de yok :D

0|0
    0|0
  • sormak lazım moruk ne kadar çekinir utanırsan o kadar eksilere düşersin =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...