Yanlış mı anladım? siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

ben mi çok ayrıntıya kapılıp yanlış anladım acaba bir empati yapıp düşünebilir misiniz?

sınavda sınav kağıtları dağıtılmış, siz isminizi yazarken yanınızdaki kişi duruyor bekliyor sizin kağıdınıza bakıyor, isminizi yazdınız bitti, o başlıyor kendi kağıdına. (burdan ismimi öğrenmek istediğini fark ettim.yani beni bekledi falan eminim o an öyle yaptığından.)

bi de sınavda yine yanyanasınız, bunu arkadaşım görmüş ben değil yani saçlarımdan dolayı yanı tam göremiyodum sınav kağıdına bakarken saçlarım yanda yani fark edemedim, çocuk sınav olurken bir an durmuş böyle dört beş saniye beni izlemiş sonra tekrar devam etmiş sınavına. arkadaşım arkamızda oturuyodu bizi izlemiş hep ben bu cocuktan hoslanıyorum da o yuzden.

öncesinde de bu bana bikaç kez burası boş mu diye sormustu yanımı gösterip bunda bişey yok tamam. sonra arkadaşım bana o cocukla ilgili bisey söylüyodu sonra ben de arkadasıma dedım kı "o cocuk benım yanıma oturmaya calısmıstı gıbıme geldı ama emın degılım sonradan dusundum yok bee yanlıs anlamısımdır falan" dedım. o sırada cocugun arkları falan hepsi yerleşmişti o yerleşmemişti yerine ayakta arklarının yanında dikilmiş duruyo. sonra hoca geldi yanıma oturdu. ben de arkadasıma baktım tip tip oha dercesine yine yanıma oturdu cunku. tabi hoca yer duzenlemesi yaptı onu kaldırdı ogretmen masasının en onune oturttu. ben de sınavım bıtınce kagıdımı verdım hocaya, kıtaplarımı alıyodum ogretmen masasının ustunden. kafasını kaldırıp baktı bana göz göze geldik falan.

yoksa kızlar mı çok ayrıntılı dusunur böyle şeyleri? bişey yok mudur yani erkekler göz göze gelmeyi bakmayı çok dusunur mu kızların detaycılıgından mı yani cocugun bana ilgisi olmayabilir mi?

Güncellemeler:
abartıyo muyum ya siz olsanız ne dusunursunuz

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni alan yandı

0|1
    0|0
    • yaaaaaaaa :D ama çocuğun ilgisi olup olmadıgını anlamaya calısıyorum

• İlgisi varsa yanaşır yamacına kuzum sen sakin ol :)

• ama zor biri o aşkla meşkle ilgilenmeyen biri :S

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim sınavlar Linkteki gibi çektiği için bu tür duyguları idrak edemiyorum link

0|0
    0|0
  • ne okuon sen

0|0
    0|0
    • lisedeyim

• sınıf arkadaşım değil ya karma sistem bu sınavlarda dağıtıyolar sınıflara

• ha anladım . ama bence olmayabılır bu varsayımların , sen eger hoslanıosan bellı et cocugua hafıften eer oda dedıgın gıbı ıse gelır tanısır zaten senınle.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de böyle dusunurdum aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...