Okulda,parkta,otobüste,iş yerinde,düğünde,... yerlerde rezil olduğunuz bir anınızı yazınız?

okulda,parkta,otobüste,iş yerinde,düğünde,... yerlerde rezil olduğunuz bir anınızı yazınız?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• arabayi kacirdim babamin arabasini parktan cikaken cok zorlula cikdim o an ki sevince böyle ters yönden sokaga girdim hani gelebildiyin ama gidemediyin yola spnra neyse araba yok ilerden cikarim dedim karsidan araba geldi böle kafa kafa geldik sonra ben yalnis geldim icin ben geri geri cikmaliydim adama yapamam dedim siz vikarmisiniz dedim yok benim

yol hakkim dedi sokakdakiler bana bakiyor böyle nerdeyse agliya agliya cikardim cok zordu rezil olfum

0|1
    1|0
    • işte bayanlara ehliyet verilmemesini gerektiren ibretlik olay :)

• ehliyetim yokki zaten daha almadim alicamm insallah geri geri sürmek ladar zor bise yokya

Kızlar Ne Diyor 8

• Okulda ben ve arkadasim alt siniflardan bir cocuk tarafindan ayni ayni dusurulmustuk.. bir de bu torende tum okula ikazmiscasina soylenince herkes de duymustu..

0|0
    0|0
  • adamın bırı yaşlı bayana yer vermıstı ben kadını görmeyıp bana verdı zannedıp pat dıye oturmustum sonra ben sıze değil yaşlı bayana verdım deyınce mort oldum orda :D

1|0
    0|0
  • ilk defa okula otobüsle gidicektim. Annem bir durak tarif etmişti oraya gittim önce.Bi baktım benim biniceğim otobüs karşı duraktan geliyo koştum peşinden yakaladım bindim Eryaman a gidiyo demi dedim adam hayır kızılaya gidiyo dedi bana başka bir durak tarif etti gittim. Bi kaç saat bekledim otobüs gelmiyo. Başka duraklara gittim orda da bekledim. Sonunda otobüs geldi bindim bir baktım sabah ki şoför, adam tanıdı beni ben kızılaya gittim geldim sen hala burda mısın dedi :-)

0|0
    0|0
  • merdivenlerden düşmüştm okulda

0|0
    0|0
  • Mutlaka olmuştur

0|0
    0|0
  • karda okulun önünde yuvarlanmıştım ergen kafasıyla 1 hafta gitmedim okula

0|1
    0|0
  • Lise de merdivenlerden düşmüştüm.

0|0
    1|0
  • Yırtık bir eşofmanla yürüyüş yapıp hoşlandığım çocuğun önünden geçip, eve geldiğimde bunu ancak fark etmemle oluşan o iğrenç affalama hissi...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düğünde oldu ilk düğüne gidişimdi galiba halay başına koydular sanki daha önce çekmişim gibi 16-17 yaşındaydım bilmediğim için kazayla durdum yanımdakiler duramadı düştüm üzerime düştüler

1|0
    0|0
  • hangisini anlatsam bilemedim açlıktan gözümün döndüğü kahveyi restoran sanıp girdiğim zamanımı yoksa sinemada tek gittiğim aşk filminde sıkıntıdan kahve alıp oflayıp puflayıp içeri girip karanlıkta nerdeyse merdivenlerden yuvarlanacağım zamanımı ön sıralardaki kızlar kahvenin yere dökülürken çıkardığı sesten itibaren film boyunca gülmüştü:=)

0|0
    0|0
  • Vardır birkaçtane hatırlamıorum.

0|0
    0|0
  • uzun eşekde pantolon yırtılmıstı

0|1
    0|0
  • otobüste hapşurdum bide elimle kapatamadım karşımda ne kadar insan varsa boy abdesti almıştı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...