Spordan anlayan bakabilir mi?

Arkadaşlar 178 boy 58 kiloyum. Yaşım 28 ve bundan 8 9 sene öncesine kadar boks yapıyordum yaklaşık 1,5 yıl yaptım bıraktım. O zamanlarda zayıftım halen zayıfım fakat zayıf olmama rağmen özellikle karın kaslarım belirgin durumda çok şükür :) Sormak istediğim şimdi kilo almak için fitness a başlasam o kaslar özellikle karın kasları kaybolur mu? Çünkü bakıyorum fitness yapan arkadaşlara omuz göğüs kol vs. tamam ama karın kası doğru düzgün yapabilen çok az var. Kilo alarak nasıl korurum onları?

1|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum hem omuz göğüs kol hem karın kası yapmak çok meşakkatli bir iştir bu nasıl yapılır ilk önce düzgün bir antreman programı 6/12 ay arası uygulanır sonra bulk dönemine geçilir günlük alman gereken kalori +300 fazlası alınarak beslenilir bulk dönemi bana göre 6/12 ay arası olmasılır iyi bir kas kütlesi elde edildikten sonra yağ yakma evresine girilir eğer yağ oranın çok yüksek değilse %8/12 arası oranına ulaşırsan karın kasında olur omuz göğüs kolunda,

0|0
    0|0
    • 1ay

biraderim net olarak bana bir cümle ile cevap vermeni istesem? sporla kilo alırsam karın kasları gidermi?

• 1ay

ve eğer zayıf olup karın kasın olucağına omuz göğüs kol kasların olsun karın kasın olmasın dah iyi

• 1ay

ben seviyorum yahu karın kaslarımı :) az kilo alayım o halde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas yapmak için çok ye deniyor e çok yiyince yaglaniyorsun karın kasların çok belirgin olmuyor birde karın çalışmıyorsun karın kasları, zayıf kalıyor

0|0
    0|0
  • şöyle aga o fitnısa gidenler ya kiloları kas ya da kilo alıp kas çoğu kişi sace kol omuz çalışıyo benim kardeşim lise 1 e gidiyo 60 kilo 1.68 boyu var sen kilo al fitnısa git karında çalışırsan kesin yaparsın

0|0
    0|0
    • 1ay

hacı çok karmaşık anlatmışın özet olarak kilo alınca karın kasları kaybolurmu onu de sen bana?

• 1ay

aga bak kilo alırsan öncelik göbeye gidiyor yani gider ama sen çalışırsan gene gitmez normal durur kilo alırken kas yapıliyi zatene

• bir şey olmaz Abi senin fizik fırlar alt yapı var ayrıca o karın kasları biraz genetikle alakalı

0|0
    0|0
    • 1ay

genetikle ilgisi var mı bilmiyorum maalesef, kilo alınca sorun kalmaz diyosun yani?

• 1ay

tamam eyvallah

• 1ay

nedemek abi spor yaperken kasyapar bunlar arada ki farkı görürsün Allaha emanet ol.

Yükleniyor...