Güne ölümle başlamak sizce nasıl bir his olabilir ?

Yarın sabah uyandınız evde sizinle birlikte yaşıyan aileden biri hayvanınız vs salonda can çekişiyor uyku haliyle ciddiye almıyorsunuz ve bir kaç saniye geçiyor ben ölüyorum dercesine tuhaf bir ses geliyor ve oracıkta gözlerini yumuyor.

O uyku haliyle nasıl bir zor durum yaşarsınız bunu hayatınızdan söküp atmanız ne kadar zaman alır ?

Empati yeteneği yüksek insanları görelim hadi bakalım.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Gece gece aklıma tuhaf şeyler getirdin..

Benim köpek 13 yaşında, aklıma ilk o geldi.

Kötü oldum =/

0|2
    0|0
    • Uyku haliyle 3 hayvanım öldü benim durum dahada vahim.

• Üzüldüm, evlat acısı gibidir harbi.

• Bundan sonra değil hayvan beslemek ölmesin diye çocuk bile yapmamayı düşünüyorum malesef ki öyle.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasadim.7 yil gecti aklimda hicbirzaman atlatamadim.q

0|1
    0|0
  • Bi kişi için var zaten böyle hayallerim.

0|1
    0|0
  • tamamm tamma gıdıyorumm.. çok duygusal bır sorudan nereye geldiikkk:D

0|1
    0|0
    • :) gitmene gerek yok yatılı gelmeni diliyorum ama şimdi uyumam lazım.

Soruyu epey kaynattık bak ona diyecek birşey yok :)

• AYNEN öyle oldu vallaaa hadıı ıyı gecelerr:D

• BENIMDE AKLIMA MUHABBET KUŞUM GELDİ :((( normalde çok neşelıydıı son zmanlarda pek neşelı değildıı bızde önemsemdık heralde ya da anlayamdıkkk hasta olduğunu ben okuldayken annemle babm veerınere goturmuştuu orada doktor iğnesını hazırlarken babamın elınde ölmuşş okuldan eve geldığımdee ölusunu görmuştumm çok sevıyordum onuu 7 sene geçtıı hala unutamadımm bu olayı:((

0|0
    0|0
    • Kuş kolay unutulur daha çok sevgi gösteren hayvanlar en başta kedi mahfeder insanı.

• intiharrr sebebiiii hayvana çin işkecesı yapsaydın daha ıyydııı:D butun gun senı izlerse tabıı kaçarrrr :D

• Ayıp oluyor ama :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Gece yasadim dedem babala benim ellerime oldu.Yasin okudu babam bitirdi can cekisiyordu.2 sayfada asaf suresi okudu kolumu tuttu sikica ve vefat etti.Olumle icice bir yasamim oldu sacma bir metanet sogukluk kaplar benio an uzulmem korkmam daha sonradan icimi bir huzun kaplar gomuldukten sonra.O da uzun surmez fatiha okurum yollarim.

0|1
    0|0
    • En azından aklından çıkarabilmişsin.

• Olaylara olumsuz bakmıyorsun kendin başlıca bir olumsuzsun yani benim anlatmak istediğim olay biraz farklı.

• Yani o konuda haklisin :) sanirim.Neseli biriyimdir ama deger verme konusunda su giderse ölurum diyemiyorum.Yasamaya mahkum edildik dogarken ne yaparsak yapalim yasamaklada olmeye mahkum edildik.Bildigin kisir dongu arasinda en fazla ne degisebilir ki?

• uykumdan babamın boğulmasıyla uyandırıldım.ölümden döndü hala etkisindeyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...