Sevdiğim adam neden böyleki

1 yıllık ilişkimiz var beni cok sevdiğini söylüyor biliyorum seviyor ama sevmekle olmuyor icraat lazım diyorum yok anlatmaya calişiyorum kaciyor benden bazen 7 8 saat mesaj atmiyo işim var diyo yogunum diyor nete cok giriyor bütün şifrelerini biliyorum falan ama ordaki kişilerden daha az vakit harciyo bana bugunde bu konuyu actım iyi geceler bunu yarın konusuruz diyip gitti :( o kadar canım acıdıki ben onu cok seviyorum o ise beni hep 2.planda koyuyor... düşünemiyor ya da düşünmek işine gelmiyor neden böyle bu ne yapmam lazım ve lütfen düzgün yorum yapın arkadaslarşu ancok bunalımdayım :( beni dinlemedi yarın konusuruz diyip yatti

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu böyle düşünme. sürekli yanyana olmak istiyorsan evlenirsin

Sevdigini bilip de daha fazla zaman ayır deme. calışıyorsa yapacak birşey yok.

ama ona en azından 2-3 saatte bir at merak ediyorum seni diye bir mesaj cek. o zaman atacaktır

0|0
    0|0
    • diyorum hersey diyorum zorladım hatta üzerime gelme diyor ögrenci seneye olursa olur bişiler şimdilik evlilik olmaz ama böyle yaparsa evlenemem ki onunla tamam halledecem diyor güven söz diyor icraat yok ben ona verdiğim degerin onda biri yok

• Yazdım ya asagıda onu :p

uykun geldi senin :p

ben de uyuyim neyse iyi geceler :p

• tamam ondan baska d,yorum :) neyse sagol dinlediyp yardımcı oldugun için iyi geceler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• sende üzerine gitme o kadar biraz sessiz kal geri çekil seni sevip sevmediğni anlarsım

0|0
    0|0
    • yok artık sıkıldım gitmicem üzerine sesiz kalıcam geri cekilcem

• sanırım değer konusu görünen o ki fazla değer vermiyor verse uykusuz kalırdı fedakar olurdu,zamanı 2.plana atardı ilk sırayı sen alırdın,ekeklere icraat lazım denmez erkekten beklenir böyle şeyler,sabırlı ol keşfetmeye çalış haz aldığı şeyleri aranızdakı ilişki boyutunu bilmiyorum,ona daha özel şeyler sunmalısın eski heyecanını yakalatmalısın vs vs işte

0|0
    0|0
    • hepsini yaptım ama ince detayları göremiyor

• sıkılmıstır belkide insan nefsi işte doyumsuz isteklerle dolu ona bıraz kaybetme korkusu yasat derim

0|0
    0|0
    • ne yapayım peki aklı basına gelsin

• ben onunla mutlu olmak istiyordum defalarca dedim bu durumu anlattım yok tek istedigim beni sevmesi sevdigini göstermesi cnım cicimle olmaz ki ben istemiyorum böyle sevgiyi

• haklısın vala ne diyim sadece biraz daha sabırlı ol zaten olmucagı varsa biter gider bu iş ilişki bitirmek kolay değil ama daha büyük acılar cekmemek için olacagına varır

• Adam istedigini başarmış kendine cekmiş seni o takmıyorsa sende takmıcaksın bak kim kimi kovalıyor :D

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım peki dünde diyorki senin beni birakmandan korkuyorum diyor

• sonradan kötü olucagını baştan kötü ol en iyisi

• yapacam bişiler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...