Alper Ulusoy neden kırmızı kart veremiyor?

Alanyaspor maçında dün daha ikinci dakikada Emenike ceza sahasında kasıtlı dirsek vurdu Volkan şen ise yerdeyken Ba ya çelme taktı. Kırmızılık hareketleri neden veremedi

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fbliler rakiplerinin hakemle kaç puan aldıklarını hesaplarken kendi maçlarındaki hakeme pek bakamıyorlar. Ben görüntülerle ufkunu acayim onların. Bu emenikenin dirsegi
    m.fotomac.com.tr/.../amp
    Volkan da yerde kasti olarak çelme takti

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Unuttugun birşey var, maçın ikinci yarısında Alanyasporlu oyuncular, Fener defansına tam çıkacakken baskı yaptı ve topu kazandı, uçtaki adama verdi.
    Alanyasporlu oyuncu gole giderken skertel mi nedir, işte o Alanyalı oyuncunun ayağına basarak faul yaptı ve gölü önledi.
    Alanya lehine frikik ve skertele kırmızı kart çıkmalıydı ama hakem vermedi.
    Dahası da var, fb tv2 gibi yayın yapan lig tv, maraton programında tartuşmalı pozisyonlar içinde bu pozisyonu hiç göstermedi. trt ye verilen 3 dakikalık görüntülerde de yoktu. O pozisyonu ayıklamışlar ve öyle vermişler.
    Bu sadece bir örnek.
    Her fener maçında bu tip bir kaç pozisyon, özenle ayıklanıyor ve gündem oluşması engelleniyor.
    Galatasarayın maçında ise GS aleyhine 10 tane çok önemli hakem hatası yapılsa, lehine ise 1 tane hakem hatası olsa, hemen o 1 tane lehte olan hatayı ön plana çıkarıp gündem oluşturuyorlar.
    Yemin ediyorum ki bunlar futbol teröristi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Özellikle Emenike'nin poziziyonunu gördüm net kırmızı kart o dakikada 10 kişi kalsa fb maçtan büyük ihtimalle mağlup ayrılırdı hakemlerin daha dikkatli olması gerekiyor.

0|1
    0|0
  • ya görmemiştir ya şeref meselesidir

0|1
    0|0
  • Azizden korkuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...