Sevgilinizin bir gün ansızın ölüm haberini aldığını düşünün, nasıl olurdunuz?

Ne ayrılık ne aldatma ölüm ya sonra geride kalan?

sevgilinizin bi gün ansızın ölüm haberini aldığını düşünün

nasıl olurdunuz

yıkılırdınız tabi herkes öyle olur

üstünden bi ay geçtiiii

o yok

ya geri de kalan siz

nasılsınız

ne olursunuz

ne değişir

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Hani küçüklük aşkı derler ya ben 5 yaşındaydm oda 8 yaşındayken aşkın ne demek olduğunu daha bilmezken annemize babamıza özenmiştik herhalde o küçüklük haliyle sevmiştik oyun oynamktan ibaretti ozamn aşkımız. 1 sene geçti yine yan yanayız 2 sne 3 sene derken 10. seneyi beraber geçirdik o artık 18 yaşındaydı ehliyet almıştı arabasını almış beni gerzdirmk için bizim eve gelmişti o gün gezdik eğlendik eve bıraktı seni seviyorum iyi ki yanımdasın gibisinden konuştuk herzman ki gibi neyse ertesi sabah bi telefonla hayatın ne kdar acımasız olduğunu öğrendim beni bıraktktan sonra kaza yaptığını öğrendim. Annemle beraber hastaneyi gittik ve o sırada haberi alınca yere oturup nasıl ağladığımı nasıl bağırdığımı hatırlıyorum o cenazenin arkasından nasıl çığlık attığımı hatırlıyorum ve ben onun acısını yeni yeni sindiriyrm asla unutmcm ve bunları yazarken onları tekrar yaşamış gibi hissettim :(

0|1
    0|0
    • gözlerim doldu

yemin ederimmmm:(((

üzüldüm yaa

Allah rahmet eylesinnn

ay ne zor off

• :(( Allah rahmet eğlesin kardeşim, o kadar acı verici bir şey olmalı ki, yaşamadığım halde ağlamaya başladım :(

• çok yakışıklıyım , şöyleyim , böyleyim ama etkileyemiyorum , ne yapsam olmuyor diyen erkekler bu size ders olsun öyleyse..bir kızın psikolojisini bilmeden yorum yapmamak gerek.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kıza ne derece bağlandığına bağlı.Benim sevdiğim ( sevgilim değil ) kız şuan Allah-u Teala korusun ölürse ne olacağını söylemeyeceğim zaten sen biliyorsun.Bu konuları dile getirmek bile kötüdür.Hatırlatıyorsun herkese.Boşver bunları düşünme...

1|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin .

0|0
    0|0
  • Bu ölümle ilgili soruların sorulmasından negatif etkileniyoruz

0|0
    0|0
  • bir ay degil bir ömür geçse öyle birşeyi unutmazdım. sürekli bir kenarda dururdu.ama ölenle de ölmezdim hayatıma devam ederdim

0|0
    0|0
  • ilk gün ağlarız ...ikinci gün toprağa veririz...üçüncü gün helvasını yeriz...dördüncü gün işimize devam ederiz...ama bırakıp gittiği zaman ömür boyu onun acısıyla yaşarız ... link aynen böyle ...

0|0
    0|0
  • Azbi Aklım Var Zaten. Önceleri Bağırır Dururum Sonrada Onun Ölmesine Sebeb Olanları Öldürür Yada Sorumsuz Anne Babasını Aileseni Hatta Arkadaşlarını Bile Katlederim.

0|0
    0|0
  • düşünmesi bile çok fena.içim burkuldu

sen gülüm idun ,

sevduğum idun ,

söz vermuştuk ölümüne

sen benum idun.

0|0
    0|0
  • zaten onsuz dünya anlamsız. o hiç olmayınca düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • bayagı acıklayıcı bir soru olmus

0|0
    0|0
    • anlamadın mı demek istediğimi

• ben anladımda yalnız senın sordugun soruyu burda kaç kişi cevap werecek kımse bole bırsey dusunmezde aklına bıle gelmez 2 bole bısey olursa da herkes gb bende dahıl yıkılırım yanlız deısmeyen tek sey war hayat devam edıyor

• yıkılırım heralde düşünemiorum...

0|0
    0|0
  • sevgili dediğin nedir ki yarın biri var biri yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İnsan çok kötü olur tabiki ya bunu düşünmek bile insanı üzerken gerçek olabilme düşüncesi insanı yeterince kahrediyor bence.Allah kimsenin başına vermesin.

0|0
    0|0
  • zamanla bütün acılar hafifler geride kalanlar hayata devam ederler belki çok acımasız gelecek ama bi şekilde hayata devam etmek zorundasın ölenle ölünmez offf Allah göstermesin yaaa

0|0
    0|0
  • toparlanmam çook uzun bir süre alırdı.Allah kimseyi sevdiklernden erken ayırmasın

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok zordur .. yok ve hiç olmıyıcak artık .. ALLAH SABIR VERSİN yaşayanlara ..

0|0
    0|0
  • mavi ekran

0|0
    0|0
  • şuan ona kızgın olduğum için sadece ölenle ölünmez diyorum :)

0|0
    0|0
  • düsünmek bile istemiyorum.. sevdigim Insan/ Sevgilim zaten benim yasama sebebim.. Yasama sebebim giderse kuskusuz bende giderim...

0|0
    0|0
  • o ölse bile ihanet etmezdım sevgimize olur mu öyle sey sevdigim ölmüs diger dünyada tekrar kavusmayı dilerdim ona verdigim sözleri tutardım ben bos yere sevmem birini bu böle biline...

0|0
    0|0
  • bunu yaşadım... Kötü çok kötü kendime gelmem zaman aldı zaten birden boşluğa düştüm sanki birden dünyada yapayalnız kaldım...

0|0
    0|0
  • o ölürse bende çok yaşamazdım heralde ama eğer ölmezsem , her gün mezarını ziyaret eder onununla konuşurdum çiçekler götürürdüm mezarına ve asla evlenmezdim hiç bir erkeğe de bakamazdım farklı gözle onun ölümü benim ve hayatımın sonu olurdu.

0|0
    0|0
  • hayatımda değişik bir yeri olurdu o kişinin.ama hızla toparlanmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • hala telefon beklerım hala yasadıgına ınanırım ne degısır yasama sevıncım kalmaz gülemem bıle

0|0
    0|0

• Çok zor bir süreç. Bitkisel hayatta gibi olurdum herhalde. :S

0|0
    0|0
  • olağan şeyler çok da etkilenmem

0|0
    0|0
  • 1 ay kısa bir süre. Atlatıcağımı sanmam. Muhtemelen hala yas tutuyor olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...