Bir bakarmısınız acabaa????????????????????????????

konuşmamayı görüşmemeyi ben istedim o da kabul etti.. zaten ciddi bir şeyler istemiyordu... eski sevgilimdi.. arkadaşta kalamadık.. ama yan yana olunca aramızda bir sevgi vardı ... yaşanan şeylerden dolayı o da istese de gururu izin vermiyor... bende ona istediğimi belli etmedim.. konuşmamamızın daha doğru olucağını saygımın olduğunu son konuşmam olduğunu hayatında mutluluklar diledim zamanında biz olduğumuzu söyledim.. vee faceden engelledim... hiç umut yok dimi.. geri dönmez yazmaz konuşmaz dimi...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geri dönmez artık o

0|0
    0|0
    • engelleme sebebim o bana beni engelle demişti zamanında bende cevap vermiştim öyle konuşmaya başlamıştık... bende o yüzden zamanında benden istediğini yapıyorum dedim ve engelledim...

• ya konuşmama kararı aldık biz sonrada ben buna uzunca bir yazı yazdım en sonuna da benden istediğini yapıyorum beni görmüceksin artık dedim engelledim.. ama engelleme sebebim zamanında onun bana demesiydi...

Erkekler Ne Diyor 3

• bırak yazmasın konusmasın geri donmesin.sana ragmen hala gururu öndeyse hiç dönmesin.aşk gururu hiçe sayabilmektir

0|0
    0|0
  • anlasılmassınız sız yahu yol vermısın engellemısın da ne ıstıon neyın umudu kı bu :)

0|0
    0|0
    • yani bende bazı kızları anlamıyorum kızın biri geldi benimle konuştu tlf numu aldı faceye ekledi sonra yanımdan selam vermesi bile yabancı kızları anlamak gerçekten zor ama ben zoru başardım kızlara güvenmeyeceksin

• yanı bıraz garıp bırı haklısın...ama ıkı gun sonra gelır bosta kalınca

• bakalım artıkk... beklemedeyimm

• Karşındaki kişiye bağlı ama yazmaması en doğrusu konusmak istiyorsan pişman olduğunu belirtip tekrar konusmalısın Öyle ağzına geleni söyleyip Sonra tüh ya keşke demeseydim yok Dil yarası - Orhan Gencebay :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bitmiş artık o iş,yenisine bak canım. salla gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...