Direniş hakkındaki yorumlarınız neler?

Taksimde baslayıp tüm Türkiyeye yayılan gezi parkı olaylar hakkındakı görüşleriniz ne ? eleştirileriniz , övgüleriniz , soyle olsa iyi olurdu dedıgınız , yasadıklarınız varsa paylasın lutfen

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Direnişin başlangıcı güzel.

Yapılışı güzel. Pankartlar, sloganlar ve duvar yazıları harika.

Sonucu ve amacı artık pek bir önem taşımıyor gibime geliyor.

Direnişin daha fazla boy gösterisine dönüşmemesi, amacına uygun devam etmesi gerçekten güzel. Aksi halde askerin müdahale etme olasılığı vardı ki bir kaç yüzyıl geri götürebilirdi bizi. İyi oldu.

Hükümetle masaya oturmak ne kadar mantıklı bilinmez. Bunun sonunda erken seçimin olmasını herkes gönülden istiyor fakat göstereceğimiz adaylarımız yok.

Biz bu yola ne sağcıyız ne solcuyuz halkız diye girdik. Halkı temsilen hiç bir şey yok ortada. İşte sıkıntı buradan kaynaklanıyor. Yaptığımız hareketler de direk halkı hedef almış durumda. Netice de işin içinden sağcı da sıyrılacak, solcu da sıyrılacak. Tamam hiç kimse kesinlikle bir adım dahi geri atmayacak fakat yine temizleyip süpürdükleri biz olucaz.

Enteresan bir durumdayız. Ama gururluyuz, kardeşiz, birlikteyiz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fazla sureegine nanmadigim insanlsrin eglence olsun genclerin atraksiyon olsun diye katildigi gereksiz ve bir o kadar luzumsuz sebeplere dayandirilmis istenldigi an bitirtilecek ama baski yapmak elestiri almak istenmedigi icin karisilmayan ve tayyipin isine cok gelen bir direnis

0|0
    1|1
  • sana da 5 yıldız direnişe de.

Yarın da taksim deyim gelebilecek olan herkesi bekleriz

1|0
    0|1
    • taksim duruldu gibi . ankaradayım ben burası daha fena geciyor yarın gene alanda olacagız .

• taksim i canlandırırız :D kolay gelsin size de ne diyim gökcek in olduğu şehirde direnmek zor

gelebilsem ankarada da olmak isterdim

• Ampul ampul olalı böyle aydınlık görmedi...

1|0
    0|0
  • destekliyoruzzzzzzzz

1|1
    1|1
  • sonuna kadar idrenişteyim yılmıcam

1|0
    0|1
  • milliyetçi gösterilere dönüşmese iyiydi

1|0
    0|1
  • iyi .. iyi mi ? iyi iyi :D (bknz. link ) şaka bir yana #direngezi #WeAreÇapulcu

0|1
    0|1
  • arada herşeye balans ayarı vermek lazım...

0|0
    0|0
  • Bu sefer eksi yemicem kafama koydum.

Profildeki sen misin elbise harika olmuş.

0|1
    0|0
  • #direnmersin

0|0
    0|0
  • Bir başbakan insanların özel hayatına kadar karışıyorsa sonucunda böyle olur işte.Eylemleri destekliyorum.

2|0
    0|2
  • çok iyi oldu çokta güzel iyi oldu taam mı

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• desteklemiyoruz .

1|0
    2|1
  • link

Nasıl güzel insanlar yaşıyor ülkemizde görmemize vesile oldu.

1|0
    0|0
  • desteklemiyorum, desteklemedim, desteklemiycem...

0|1
    1|1
  • Destekledim.. Sonuna kadar da desteklerim ..

1|0
    0|0
  • Son gorduklerimdwn sonra ankaradaki arkadaşlarımin akibetini merak ediyorum:/

0|0
    0|0
    • ankaradayım ben sor nereyi ögrenmek istiyorsun ? yeni geldim alandan .

• En son ki görüntüler cok kotuydu. Gunlet sonra yine sert mudehale:/

• aslında gunler sonra degıl burası hep boyleydı . kesk'ın eylemınde bile olay cıkardılar .

Yükleniyor...