Ab crack dikey karin cizgisi icin onerisi olann?

Haftanin 3 gunu fonksiyonel karin antrenmani yapiyorum ust karin alt karin yanlar oblikler vs eksiksiz calisiyorum yag oranim cok fazla değil antrenman sonrasi ustte iki pack gorebiliyorum ama orta cizgi bir turlu cikmiyor neyi atliyorum bilmiyorum istedigim dikey karin cizgileri bilinen adiyla ab crack bunun icin oneri ve tavsiyesi olan varsa yorumlasin bu cizgiyi cikarmak icin nereye yuklenmem lazim bu arada spor salonuna artik gidemedigim icin herhangi bir aletle degil vucut agirligimla calisiyorum?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• karın evde de çalışabilirsin alete ihtiyacın yok ama atladığın nokta yağ oranın. herkesin karın kasları var zaten, amaç yağı yakarak o kasları görünür hale getirmek. yani kardiyo seni bekliyo

0|0
    0|0
    • 1ay

Cardio zaten yapiyorum basimin belasi haftanin 4 gunu 45 dakika hiit cardio :( gozlerim karariyo artik bu arada yag oranim sandigin kadar yok sicak haliyle ustte iki pack gorebiliyorum karina zaten hic agirlikla girmedim herkes oyle diyor ama vucut agirligiyla yaptigim antrenmani daha faydali buluyorum

• 1ay

Benim icin en iyi ölcum cihazi aynadir goruntu iyiye gidiyorsa basariya yaklasiyorum hem kas yapip hem yag yakicam hedefim yag oranini %9 a indirmek ama kas kaybetmeden kademeli olarak

• 16gün

emir inalbay ı mı izledin? :) haftada bir cheat meal falan onun uygulamasıdır bu. ayrıca yüzde 9 iyi rakam, sağlam define olacaksın demektir, lazar angelov un da yüzde 7 8 civarı diye biliyorum. tabi bunlar hormon takviyesi olmadan çok zor olacak işler, yılın her mevsimi define geziyosa o adamda bir iş vardır bence.

En İyi Kız Görüşü

• Valla bende uğraşıyorum onun için
    Sen popo falan çalıştım demişsin üst bacakta kaslanma oldu mu çok

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ister istemez oldu bir cok sporcu erkekten daha guclu bir bacagim var ama bu ise uzak olan tiplere anormal gozukuyor bence kaslanmaktan korkma erkek gbi diyenlerede aldirma ben tayt giyince bacak ve kalca karpuz gbi siskin gorunuyo ben seviyorum sonucta emek verdim karinida yaparsak tamam olcak bide sirtim eksik

• 1ay

Yok kası ben de seviyorum ama o üst bacağın şişkinliği hoşuma gitmiyor
      Omuz sırt kol karın kası seviyorum

• 1ay

Kalca calisirken aktif olarak bacaklarda calisiyor bence duzenli kalca calisip bacagi gelistirememek imkansiz gbi gorunuyor belki su sekilde olabilir bacak ve kalca antrenmani sonrasinda kosabilirsin hic dinlenme suresi tanimadan calistirdigin icin bacak kaslari yikima ugrayacaktir fakat hic tavsiye etmem

Erkekler Ne Diyor 7

• Ulan uzay mekiği gibi sorar gibi sormuşsun soruyu

0|0
    0|0
    • 1ay

O nasil oluyor anlayamadim :)

• 1ay

Kası öyle bir adlandırmışsın ki varya

• 1ay

O kasi cok kafaya taktim ya oncesinde kalca kasini takmistim suanda bacak ve kalca muazzam ama karin yok :(

• Playstorede güzel programlar var karın ile ilgili

0|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkur ederim onada bakarim karin egzersizlerinjn nerdeyse tamaminj biliyorum diyebilirim ama o orta hatta nasil sekil vericem bir tek onu bilmiyorum

• 1ay

Spora ara verdiğim için hatırlamıyorum malesef

• bilemedim

0|0
    0|0
  • devammm

0|0
    0|0
  • bende yapmaya basladim spor mekik ve barfiks karin bolgesi icin iyi geliyior yani

0|0
    0|0
    • 1ay

Mekige yuklenerek karin kasi buyumezki barfixte karni pasif olarak calistirir daha cok kol ve sirt calismis olursun bu arada en fazla 7 tane cekebiliyorum kollar acik sekilde

• 1ay

Iyi geceler yardimim olmustur umarim

• 1ay

tesekkurler oldu ama bende o kadar enerji yok

• Plank yap her rotasyonda

0|0
    0|0
    • 1ay

Planki set aralarinda dinlenirken kullaniyorum tek plankla olacak is değil

• 1ay

http://i.hizliresim.com/NkRjMa.png buna benzer bir cizgi karin kaslarim dikey uzasin istiyorum

• 1ay

Cidden basarili duruyor

• Yaptığın sporun faydasını gördün mü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...