Özellikle fenerli arkadaşlar cevap?

Hoca mı başkan mi yoksa takım mı hatalı neden? Baskan gönderilirse yerine kim gelmeli?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Takımı Aziz yıldırdı o adamın egosu yüzünden bu takım çok şey kaybetti defolup gitsin yerine Ali Koç gelsin

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyormusun artık umrumda değil böyle şeylere kafa yormuyacam 3 yıldır yeter yordukda ne oldu kafa birmilyon oldu. bu sezonu kapattım ben valla. maç günleri izlerim maçı kazanırsa afferim derim kaybederse s*ktiri çeker yatarım. başka çare kalmadı trol falan derken ciddi ciddi kanser olacaz bu gidişle en iyisi hiç uğraşmamak. ama ali koçun gelmesini isterim artık birinin bir dur demesi lazım bu bunak azize.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• tabiki aziz yıldırım hatalı yıllardır kendi egolari yüzünden başarıli olmuş kişileri hep kovdu daum zico ersun yanal alex Gökhan caner yıllardır yaşlanmış artık yürümeye hali kalmamış üstelik ligi bilmeyen tabimayan teknik direktörleri getirdi basarisiz olmasina neden oldu artık aziz yıldırım gitmeli sadettin saran gelmeli bu takımın başkanlık koltuğuna o kim derseniz alex luciano nobre bunlari fenerbahceye kazandırmış biri

0|0
    0|0
  • Ben söyledim o Dick Advocaat Tr'de başarılı olamaz diye. Adam zaten kovulmuştu, sizde gel sözleşme imzalayalım diye hallettiniz. Fenerbahçe Türk teknik adam bulmadıkça zor şampiyon olur. Bu sene gitti zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...