Cok belirgin olmayan karin kasi icin ne yapmaliyim?

spor yapiyorum ancak karin kasida yapmak istiyorum ama az olcak yardim edin

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• 40 kilo bazen 60 kilo abs giriyorum genede çok belirgin değil üst için 8-12 tekrar alt için en az 15-20. Tabi yağ oranın %10 olmalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gel sana belirin yapalım belirgin olmayanı napıcan kız diyet gerekiyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Mekik pozisyonunda yat. Normal mekikde ayaklar sabit yere paralel durur, gövde kalkıp inerya, bunda gövdeyle birlikte bacaklar da dizlerden kırılıp aynı esnada vücuda çekilerek kaldırılıp indirilecek. Yani başını tuttuğun dirseklerinle, diz kapakların inip kalktıkça temas edecek. Normal mekikten daha seri, hızlı ve basittir.

1|0
    0|0
  • zaten sabah kalktığın da birden löp löp karın kası ile karşılaşmassın merak etme zamanla olur. baka baka ayarlarsın. yeterli olduğu zaman tempoyu düşürüp karın kası çalışmaya devam et

1|0
    0|0
  • Diyet +mekik

1|0
    0|0
  • Mekik cek

1|0
    0|0
  • karın kasların zaten mevcut, ekmek şeker tüketme, yeşil çay, greyfurt, bol kahve hatta spordan önce 2 shot espresso tüket ve kardiyonu aksatma, karın kası yapılmaz sadece önündeki yağ bezeleri eritilerek ortaya çıkartılır, mekik çektikten sonra karnının şiştiğini ama karın kası falan göremediğini anlarsın, karın kasların çok güzel şişmiştir ama yağ bezeleri bunu kapatıyordur, kadınlarda yağ bezeleri göbek kol kalça ağırlıklı çoktur, erkeklerde ise kalçada yoktur ve bu yüzden erkeklerin poposu tahta gidibir, ha bununla beraber az çok bir adonis üzerinde çalışmanıda tavsiye ederim ama adonisi sporda yapayım dersen her kafadan bir ses her enstrumandan bir tel çıkar, adonis yapmanın en basit ve en temel yoluda malum..

0|0
    0|0
  • daha çok karın hareketleri yaparsan olur

1|0
    0|0
  • profil resminden belli

0|0
    1|0
  • Gormem gerek yardimci olurum

0|0
    1|0
  • sipariş ver bence

0|0
    0|0
  • Okumayın karın kası oldum.

0|0
    0|0
  • yağ oranını %10-12 ye düşür çıkar o meydana
    sporda yapıyomuşun zaten

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kontur uygula

1|0
    0|0
Yükleniyor...