Kendilerinde kusur bulmayıp basklarıyla alay eden beğenmeyen tiplere sınır oluyorum

ne düşünüyorusunuz bu konu hakkında sanki kendılerı dort dörtlükkheryonden birkere gunah allah yarattı herkesi neyse ben fikirlerinizi bekliyorum ciddi olanlar yazsın lütfen saçmalayanlar yazmasın

Güncellemeler:
yani kendılerıne bakmıyolar nilettle dalga geciyorlar hepsını alıp bir kazanaa atasım geliyor

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarında kendince haklı sebepleri vardır. :)

0|1
    0|0
    • nasıl var benim tanıdıgım bir kız var kimseyi begemiyor sanki bana adriana lima havasında 145 boyu var turlu tulru huyları var : )

• aynen kimseyi gözunde falza buyutmiyecen

• Aynen, bırak takılsınlar. :))

Erkekler Ne Diyor 6

• haklısın. kibirden oluyor bunlar kibir olmasa kendine bakmaktan başkalarıyla uğraşmaya fırsat bulamaz insan.

0|0
    0|0
    • ya bu insanların aman aman da dort dortluk değillerki hepsının bir ksuru varki

• işte kibirli olduğu için burnu havada olduğu için kendisini göremiyor çoğu insan. kendisine bir baksa kendi kusurlarıyla ilgilenmekten başkasıyla uğraşmayacak.

• insanoğlu aynaya bakmadan kendini göremez

kendini kendi ölçmeye kalkan

aynaya bakmadan kendini

görmeye çalışan gibidir

0|0
    0|0
  • öyle bişeye şahit olursam adamı milletin içinde bir rezil ederim bir dahada muhabbetlerime almam allahın ezikleri

0|0
    0|0
  • aynen aynen bende sendenm sinir oluyorum ve hep seni küçük görüyolar ya kendileri bir b*kmuş gibi :))

0|0
    0|0
  • Kezbanlar öyle özellikle aynaya bakmaz,türk erkeğini beğenmez

0|0
    0|0
  • onları canlı canlı aslanlara atmak istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlarla dalga geçip kendilerini küçülten insanların dört dörtlük olması imkansız. Saygısızlar... Ve maalesef böyle insanlar ne kültürel anlamda ne de ahlaki anlamda bir yere gelmek için çabalamalılar. Bunu hakaret olarak görmeyin. Çünkü hepimiz insanız ve karşımızdaki insan da bizden daha az değerli olamaz. İnsan olarak hepimiz aynı değere sahibiz.

0|0
    0|0
    • aynen elimiz ayagımız tutuyorsa gözumuz göruyorsa saglık yerındeyse yeter daha ne

• Kimsenin dış görünüşüyle dalga geçmem, kimsede kusur aramam. Haddim değil. Ne demiş Mevlana ; insanların kusurlarını örtmek de gece gibi ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...