Gezi Parkı Direnişine Ana akım medyanın bakışından rahatsızmısınız?

Ana akım medya dediğimiz kanal d,trt1,show tv,ntv,cnn atv,star gibi kanalların,Gezi Parkı Direnişiyle ilgili yalan haber yaparak toplumu yanlış bilgilendirmeleri veya tamamen sessiz kalarak konuyla ilgili toplumun haber almasını engellemeleri için ne diyorsunuz?

Alın size tayyip tarafından yaptırılan bir sahtekarlık ve yalancılık örneği

link

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit. Basın yayın organlarının sahipleri, patronlar hükümetle karşı karşıya gelmek istemiyorlar. Ticari kaygılarını ön plana alıp haberciliği yok sayıyorlar. Örneğin Doğuş grubu veya Doğan Holding.

Bir de Sabah-Atv grubu var. Çalık grubuna cebinden bir kuruş ödetmeden tamamı devlet kredisiyle sat. Damadı Berat Albayrak'ı da yönetim kuruluna ata. Ondan sonra aleyhine haber yapmasını bekle. Siz saf mısınız ?

Tabi iktidar yanlısı haber kanallarını da unutmayalım. "Herşey akp" sloganıyla yayın yapan bu kurumlara da basın yayın organı deniyor bu ülkede.

"ÖZGÜR" basın Türkiyede var mı ki Taksim Protestosunu anlatsın ?

3|3
    0|0
    • ++ ulusal kanal var,onlarda yoklukla kıvranıyor,çünkü tayyip onlara reklam verdirmiyor. reklam vermeye kalksalar,maliye biniyor tepesine reklam veren firmanın

• İşte bu yüzden tek kurtuluş yolu sokaklarda artık.Çünkü yasama,yürütme ve yargıyı telkellerine aldılar.Medyayıda öyle.Eskiden örtülü bir faşizm uyglanıyordu ama son yıllarda açık bir faşizim uygulanıyor ülkemizde. akp teşeronu tayyip ve onun akp sinin din kisvesi altındaki yeşil faşizmi

• Sadece din bezirganlığı olsa yine iyi. tayyip ve akp açıkça bizi diktatörlüğe götürüyorlar.

"Bakın biz size hizmet ediyoruz" diyerekten insanların haklarını birer birer ellerinden alıyorlar. Arınç : Kurban olduğum Allah verdikçe veriyor. demişti, danıştay seçimlerinin ardından. O kadar fütursuzca gasp ediyorlar ki.

tayyip yalan söylemiyordu ; "demokrasi bir trendir istediğimiz durakta ineriz".

Neyi konuşuyoruz ki. Herşey gün gibi aşikar.

10 yıl sonra Taksimde bir umut doğdu.

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkiyede medya oldugunu sanmıyorum

Medya tarafsız olmalı ve eger (ki cogunun gazetesi var ) taraflı yapacaklarsa köşe yazılarından ya da bazı mansetlerden yapsınlar. Tv den degil.

Kimse kimsenin tarafını tutamaz ya. nasıl bir medya bu anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Yalaka,satılık ve yandaş medya yalan haberlerle toplumu kandırmaya devam ederken,yandaş ve ortaklarına da bu biçimde minnet borcunu ödemiş buluyor.

1|2
    0|0
  • Böyle ne haberler çıktı. Hepsini yüzlerine vurduk. Anlattık dinlemediler , gösterdik bakmadılar .

Çünkü zihniyetleri aynı.

Onların dilinde şu var. Ekonomi iyiye gidiyor .

Demiyor ki tüik e girelim .Yıllara göre nüfus artışına bakalım ve işsizlik oranlarına bakalım.

Ekonomi , üretim kaynakları ile mi yoksa borçla mı bu durumda

İmf ye borç bitmiş. Ya satılan kaynaklar , peki ya artan dış borç . Bu borç sadece imf midir demiyorlar.

Yollar köprüler yapılmış .Peki halkın cebine giren ne ? asgari ücret kaç para ev kirası kaç para ekmek kaç para.

Artış var mı bunlar da ? varsa ne kadar artmış .

Sınavlarda çalınan soruların akıbeti ne oldu . O durum anlaşılıncaya kadar kaç kişinin hakkı yendi.

Yenmeye devam ediyor mu ?

Deniz feneri olayı ne oldu.

Gizli tanıklar sonucu içeri alınan komutanlar gerçekten suçlumuydu.

Kimdir bu tanıklar araştırdılar mı

Neler var neler.

Anlayana toma biber gaz anlamayana cezayir tunus fas.

1|3
    0|0
  • tayyıp erdogan zaten uslubuyla ve yanlıs hareketlerıyle surecı kotu yonetıyor ama artık gezı parkı eylemlerıde hedeften sastı 12 gun oraya oturup eylem yapıp ekonomıyı felc konumuna getırecek kadar olmasa bıle(reel sektoru daha etkılemıs olmasa bıle) gostergelerı mahvetmek ıcın sagı solu yakıp polıse tas vs ne bulursa atan esnafın orda kı dukkanı kıran kısılerın halk oldugunu dusunmuyorum(provokatorler)..halk 3 4 gun tepkısını gosterdı ve yenıden evıne dondu sokakta son ıkı gundur ortamı germeye calısanlar var tayyıp kadar onlarda odeyecekler bu faturayı..tayyıp halkın sesıne nasıl kulagını tıkıyorsa bunlarda faız lobısının sozunu yerıne getırıyorlar..demokrası sandıkla baslar..halka kulagını tıkarsa zaten bu halk onu ındırecektır..ve bu halkı her zaman germeye calısıp,sıyası rant pesınde kosan ana muhalafet lıderı kılıcdarogluda avucunu yalar..cunku bu ulkede artık ınsanlar yalanlara kanmıyor okuyor yazıyor..yıllarca sag secmenın cocukları bu ulkede ezıldı ne danıstaya alındı ne de sayıstıya kımse chpye oy verıpte yenıden bu olayların olmasına ızın vermez..akpde buyuk oy kaybedecek bu secımte..merkez saga kuvvetlı bır aday lazım

2|1
    2|4
    • Akpartinin oy kaybedeceğini sanmıyorum ben daha da güçlenerek gelebilir ya da kaybettiği oyları tekrar toplayarak.

• smyel kardesım gelır ama yuzde 40 anca alır..mhp bu secımte bıraz daha kuvvetlenecektır..

• 4 eksı az almısım bıraz daha eksılemelısınız nasıl yukardakı cocuk ekonomıde gelısım yok derken tayyıbın hakkını yıyorsa bazı tayyıp yandasları da asgıdakı cocuk gıbı aynı soylemlerı dıle getırıp eylemdekılerın hakkını yıyor.daha cogulcu cogunlkcu kavramını bılmeyen ınsanlar eylemde ıkı agac savunucam dıyıp polısle karsı karsıya gelıyor ekonomının ıstıkrarsız bır konuma gelmesını ıstıyen kesıme hızmet edıyorlar, tayyıpte padısah olmak ve benım dedıklerım dogru demek ıstıyor...ıkı kesımde bıtmıs

• 1|2
    0|0
  • AKP'liler kandirilmak istiyorlar onlarda AKP'lilerin görmek istediklerini gösteriyorlar.

Yaziklar olsun onlara diyorum, ne diyelim onlara artik.

2|3
    2|1
  • zaten bu kanallar toplumu yanlış bilgilendirmek adına her konu da benzer tutum sergiliyor.yersen mantığı yani..

1|2
    0|0
  • link doğru araştırdım trt yi arayıp bizzat küfür ettim arkadaşlar destek olanlar bırakın sosyal medyayı inin meydanlara devrim televizyonlardan yayınlanmayacak

1|3
    0|0
  • Rahatsızım ama o linkdeki haberin doğruluğu tartışılır. Hatta sırf tarafsız medyayı küçük düşürmek için uydurulmuş olduğunu düşünüyorum.

Görüntüleri izlediysen sokağın sağ tarafında DORE MÜZİK mağazası yeralmaktadır. web adresi www.doremusic.com yazıyor. Girdim baktım Ankarada meşrutiyet caddesinde var. Google Maps'den, Yandex'den baktım yer doğru. Zaten DORE Müzik'in dolapdere şubesi yokmuş.

Ama şuda bir gerçek ki ne olursa olsun #DirenGeziParkı başbakanın tavrından sonra bir takım gruplarca sulandırıldı. Benim düşüncem, sırf başbakanın dediği çıksın diye onları saldılar sokağa...

Gizli cevaba izin vermediğin için kısa kesiyor ve sıfır veriyorum. ;)

0|0
    1|3
  • Ne yapmasini bekliyorsun butun kanallar gaz versin kaosmu olussun..neyin pesindesiniz

0|1
    1|0
  • yalan haber yapacaklarına sessiz kalsınlar daha iyi. biz olayları internet ortamından rahatlıkla takip edebiliyoruz.

0|2
    0|0
    • iyiki internet var ama,herkezin evinde yok işte :(

• o yüzden örneğin köyde yaşayan veya yaşlı kesimi kandırıyorlar. yaşlılara sor hepsi tayyip der. nerden bilsin insanlar gün boyu haber takip ediyorlar beyinleri yıkanıyor.

• cehaletten besleniyor zaten bu faşist köpekler

• yabancı basında görmesin diye dünya görmesin diye haberlerde göstermiyorlar , herşeyi siz biliyormuş gibi yapmayın , tayyip kanallarla ne işi olucak hepsi masonların elinde istese gösterir

0|0
    2|4
  • bence siyaseti karıştırım burada da kaos yaratmaya gerek yok diye düşünüyorum

0|0
    1|3
  • 0|1
    0|0
  • Nedense bir doğru sizsiniz herkez yanlış anlamadım bu işi.

0|0
    2|5
    • anlamadıysan linke bak. kimseye değil,gözlerine ve beynine inan

• Al sana kaynak,bak gör 2010 yılındaki pkk eylemini,ama sanki gezi parkı direnişçileri yapmış gibi gösterildi trt den link

affedersin ama eşekler bile biliyor bu 2010 daki pkklıların bayrak yakma olayını

• Anlasan zaten böyle yorum yapmazsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne denilebilir, son derece yalaka, satılmış olduklarını.

Onların içinde olan gerçek gazetecilerde istifalarını verdi zaten.

1|4
    0|0
    • ++ evet canım,bir kısmı istifa etti

• Yahu anlamayana neyi anlatıyorsun, ugraşmana degmez. Onların algı alanları tıkanmış.

• kım ıstıfasını verdı hacım duymadım ekonomı uzerıne kose yazılarını kesın okurum arada guncel yazarlara da bakarım hepsı yerlı yerınde duruyor..tayyıpe yalakalanan fatıh altaylı nasıl yerındeyse kılıcdaroglunun colasını da esfender kormazı da yerınde..kıım ıstıfa ettı merek ettım. mıllıyetcı bıldıgımız yılmaz ozdıl yazısında 2 gun yokum dedı ne hakaretler ısıttı

• ılk basta hıc bır sey yok gıbı davranıyorlardı oyle davranmaya devam etselerdı keske boyle carpıtacaklarına

1|0
    0|0
  • herkes bir yerlere çekiyo konuyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...