Ne istiyorum ben? Ne istediğimi niye bilmiyorum ben?

Canım abur cubur çekiyor mesela giriyorum markete bakınıp bakınıp en sonunda en saçma sapan eve gidince en hoşuma gitmeyecek bir poşet şey alıp çıkıyorum. Ne yemek seversin diyorlar lan ne biliyim hepsini severim diyorum, ne dinlersin diyorlar ne bulursam diyorum ,üstüme başıma bişeyler alayım diyorum her yeri talan ediyorum yine de karar verip iki parça şey alamıyorum, kitapçıya giriyorum 52 saat raflara bakındıktan sonra en saçma sapan kitabı keşfedip evdeki kitaplığımın diplerinde sonsuzluğa uğurluyorum, canım sıkıldı hadi bir film alayım diyorum 100tane film sorup gidip en bktan olanları alıp geliyorum, nasıl erkeklerden hoşlanırsın diyorlar nefes alsın yeter diyorum(şaka lan şaka o kadar da değil :\ ) Neden böyleyim ben, ben neden böyleyim, ben böyleyim neden?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende bazen öyle oluyorum :) herşeye farketmez gözüyle bakıyosun dimi :D lan benim için ne farkeder o zaman :P

1|0
    0|0
    • aynen, ezik miyim lan ben :\

• bu iyiydi:)

• ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• bende öyleydim. kendinle ne kadar başbaşa kalırsan o kadar tanırsın kendini. zaten zamanla bu geçicektir

1|0
    0|0
    • 22 yıldır kendimle başbaşayım, yetmez mi :)

• yaşa göre değil ki bu. bazılarının karakteridir bazılarında geçicidir. kendinle başbaşa derken yani yanlız kalıp düşünmek anlamında dedim ben son zamanlarda çok yalnız kaldım ve kendimle başbaşaydım daha iyi tanıdım kendimi. kafandaki sen ve asıl senin kavgaları tek bir seni oluşturur zamanla neyse saçma gelicek sana iyi günler :)

• sorun değil kanka yalnız değilsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...