Lisans mezunuyum hangi sektörler iyi iş arıyorum?

lisans mezunu birinin en akıllı tercihi nasıldır kendi bölümümü düşünmüyorum hangi alan hem yükseleblme imkanı sağlar hemiyidir? kaç lira maaş istemeliyim? tecbubesizim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene evde oturup borsa uzerınde uzmanlasbılırım dersen 1 sene sonra bu tarz sırketlerın cogunda ıs bulabılırsın ve gayette dolgun maas kaznırsın ama zor bır surec beklıyor senı hem ekonomıyı yakından takıp etmelısın hem de buyuk kurulusların tepkı alımını ne zaman yaptıgını tepkı satıslarını ne zaman yaptıgını bu surecte ızlemelısın hangı ekonomık gelısmenın hangı olaya sebep oldugunu rahatca anlamalısın..bu surecte sırketlerın ozsermaye ve faalıyet raporlarını yatırım raporlarını rahatca ınceleyebılırsın..envanterlerını rahatca gozden gecırıp borsa uzerıne ıs yapan bır sırkettte rahatca ıs bulabılecek duzeye gelebılırsın ama arkadaslarımdan gordugum kadarıyla ıskolık olmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi bölümün haricinde ancak satış pazarlama da iş bulursun. 10 bin falan iste.

0|0
    0|0
  • hizmet sektörüne gir...para oralarda...

0|0
    0|0
  • Mümkünse evinde kal çıkma dışarı :D hayır bunudamı ben söleyim

0|0
    0|0
  • başta mutfaktan başla parada kusur bulma soonra yükselir nasıl olsa sabretmek gerekir

0|0
    0|0
  • versin 1000 tl başla biyerde sonra artar

0|0
    0|0
  • iş yok ya :(

0|0
    0|0
  • bölümün ne kızım desene

0|0
    0|0
    • bölmüm iletişim fak. mezunyum