Bazı erkekler sarışına ilgisi olduğu halde sevgilisinin sarışın olmasını neden istemezler ?

bazı erkekler sarışına ilgisi olduğu halde sevgilisinin sarışın olmasını istemezler izin vermezler. çok rastladım neden böyle

0|0
18|59

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü onu koruyamamaktan ona sahip çıkamamaktan orkarlar. elinde tutamayacaklarını düşünürler.

1|0
    1|0
    • ayy ne alaka yaa, ne yani ben saçımı sarıya boyayınca farklı mı bakılıyorum etraftan

• sen öyle san :).. bak sarışınlar her zaman ilgi çekicidir.ve talibi çoktur. talibi çok olan kişiyi elde tutmak zordur...

• Ya ne alaka benim sacim sari su an fizigimde duzgun ne yani erkek arkadasimi bu yuzden yari yoldami birakacam sirf pesime takilanlar yuzundrn

Erkekler Ne Diyor 58

• Aklına gelenin başına geleceğini bildiğindendir belki. :-)))

1|0
    0|0
  • doğal sarısınsa olurda cakma biboka benzemıyo

3|0
    0|0
  • Benim sarışınlara zaafım var ama hiç olmadı ne hikmetse.Sevgilim olduğunda fotoğraf işleme programı ile sarışın yapacağım onu.Önereceğim isterse boyatsın.Bazı bayanlara sarı saç çok yakışıyor :) Ben böyle yapınca nolur içimdeki ukte olan duygu gider sevgilim de başımın tacıyken kraliçem olur.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • Benim tarzım doğal sarışın ve yeşil gözlü uzun boylu kızlar. Yani ben bu tip kızlardan hoşlanırım. Sevgiliminde aynen böyle olmasını isterim. 1 ay önce ayrıldığım sevgilim sarışın değildi ama sarıya yakın kahve rengi saçları vardı yeşil gözlü ve uzun boyluydu. Sevgilimin sarışın olmasını istememe gibi bir durum söz konusu bile değil. Sarışın yeşil göz ve uzun boylu bir kız (mümkünse 1.70 ve üzeri) her zaman tercihimdir. İlk defa senden duyuyorum sarışın sevip sevgilisinin sarışın olmasını istemeyeni.

0|0
    0|0
  • sarışınlar çekici olur çünü çeker insanı kendine , evlenincede başkasının çekmesinden korktukları için oldumu ;)

1|0
    0|0
  • aptal oldukları için...

1|0
    1|1
  • sarışın kızlardan hoşlanmak ayrı eğer orjinal sarışınsa beğenir.sonrada saçını sarıya boyayanlara çok yakıştığını söyleyemem.bu sorunun cvbı için ama ben esmer hatta kavruk tenli seviyorum çikolatamsı.d.

0|0
    0|0
  • kendisi gibi herkesin ona bakçağını süzeceğini zanneder herhalde

1|0
    0|0
  • Ben Bütün Kızlarla ilgileniyorum.. ama favorim siyah saclı kızlardır..

0|0
    0|0
  • Çünkü bazı erkeklerin sarışına ilgisi vardır.

0|1
    0|0
  • onlara sor bize niye soruyon :p :D

ben sarışın sevgili istersem gider alırım :D

netim bu konularda :D

0|0
    0|0
  • Çünkü sarışınlar şöyle böyle olarak görülüyor günümüzde , artık kimin suçuysa bu ben anlamadım gitti. Kim yanında şöyle böyle görünen bir kız ister ?

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir nik böyle :D " yapraam " demenin ne demek olduğunu biliyosun dimi :D :D

0|0
    0|0
  • çünkü sarışın kız önem vermez gibi gelio çevresinde bir sürü erkek oluyo ha biri bana aşık olsa sarışın taş gibi valla 5 dk yanımdan ayırmam

0|0
    0|0
  • sarışın tek gece esmer kumral bir ömür demişler :D

2|0
    1|0
  • çünkü eskiden sarışın kadınlara ne yazık ki kötü muamele yapılıyodu bu ülkede =/ nedense ailem kabul etmeyecek gibi korku oluyo bende =/

0|0
    0|0
  • başkasının gözü kalmasın laf atmasın diye ya da yakışmaz diye olabilir bir çok nedenleri var =)

0|0
    0|0
  • Hem sarışınlara hastayım.

Hemde sarışın sevgilimin olmasını isterim.

Hele birde yeşil gözlüyse değme gitsin...

0|0
    0|0
  • sarışın kızlar güzeldir..ben şahsen çok isterdim..ama bakımlı olmalı...bir de erkekler biraz cahil...sorunun nedeni bu..

0|0
    0|0
  • başkasının ona ilgi duymaması için olabilir. öyle bir derdim yok sarışına ilgim yok karım sarışın olursa problem yok.:)

0|0
    0|0
  • sarışınları verici seks oyuncagı oalrak görür onları poset gibi kullanıp atmak ister ama sevgilisi daimi ve kalıcı oldugu için sarısın istemez kısacası sarısınlara kevase gözyle bakar

not: benim görüşüm değil görüğ duyduklarım sadece

0|0
    0|0
  • Senin sevgilin çok yakışıklı olsa kızlar senin sevgilini gözleriyle sürekli kesip dursa laf atsa hoşuna gider mi ?

0|0
    0|0
  • ben tam tersini sarışın olmasını isterim

1|0
    0|0
  • sarışın ilgisi farklı esmere olan ilgi farklı yanı geneldeki düşünce öyle

: ) anlamışındır heralde :)

0|0
    0|0
  • Kıksanırlar .

0|0
    0|0
  • o sadece düzme amaçlı bir ilgi, sevgiyle aşkla alakalı değil de ondan.

0|0
    0|0
  • bilemedim ki yapraaam

0|0
    0|0
  • biraz böyleyim sanırım

0|0
    0|0
  • Esmerin adı, Sarışının tadı, Melezin farkı, yani diyor ki nefes alsın yeter...

1|0
    0|0
  • ben sarı hiç istemem :) sarıda olmadı yani :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 18

• İstemezler değil. Sarışını tavlayamazlar.

4|0
    1|1
  • Genel olarak Türk erkeklerinin sarışınlara ilgisi çok çünkü kıskanır tahminimce :D ya da insanları düşünceleri sık değişir belli olmuyor gönül işleri

1|0
    0|0
  • Şekilcilik ve önyargı zihniyeti ürünü

0|0
    0|0
  • kızları bilmem ama sarışın erkekler çok itici geliyor bana...

1|0
    0|0
    • bilmem içgüdüsel belki. hiç çekici gelmiyolar...sarışın kızlarında bazıları çok güzel oluyo. ama hepsi değil. bazıları kedi gibi..esmerler daha sıcakkanlı daha güzeller..))))))))))

• yahu ben mi yanılıyorum, daha ilkokulda sınıfta bir sarışın erkek olurdu tüm kızlar ona aşık olurdu.

link

malum ünlü: alexander skarsgard

0|0
    0|0
  • çünkü sarışınlara sadece ilgi duyulur sevilmez :D

0|0
    0|0
  • Aynı benim öküz

0|0
    0|0
  • Bence erkekler sarışınları sadece çekici buluyolar onlarla ciddi ilişkiye girişmiyolar çünkü başkalarının onda gözü kalacak diye korkup kıskanıyolar. bu benim şahsi düşüncem

0|0
    0|0
  • evt neden ? bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • sarışınlar dikkat çeker erkeklerde kıskanclıktan öyle istemez heralde..

0|0
    0|0
  • sen esmermisin

0|0
    0|0
  • Sarisin kiz degilde sarisin erkek dusunemiyorum itici .. Esmer candir kiz erkektede

0|0
    1|0
  • saçını çok sarı yapan tiplere iyi gözle bakmıyorlarda ondan . şey saçı gibi diyorlar . öyle birinle evlenmek istemiyorlar ama sevgili olmaya gelince olurlar ne var ki sevgili başka eş başka .

0|0
    0|0
  • bence genelı esmer sever

0|1
    0|0
  • oyle bişeymı var?

0|0
    0|0
  • Cakma sarisin dolu,

Sarisina bakilir esmere tapilir

0|0
    0|0
  • güvensiz erkek soylemi

2|0
    0|0
  • sarısın istedikleri gibi sevgilileri olsa ilgileri de kaybolur zaten bir süre sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...