Sizi bu hayata bağlayan şey nedir ? hayatınızın amacı nedir ?

Kendinizi hiç sorguladınız mı ? hayatınızdaki amacınız nedir ? sizi bu hayata bağlayan şey nedir ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayattaki amacım hedeflediğim şeylere ulaşmak iş anlamında olsun manevi anlamda huzur olsun... beni hayata bağlayan şey ailemin varlığı ve tabiki sevdiğim insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatta amacim huzurlu bir hayat her insan gibi..ama hic net bir amacim olmadi karsina nasil bir yol cikacagini bilemezsin

0|0
    0|0
    • huzurlu mutlu olmayı her insan nedir. benim soruda kast ettiğim şey aslında bu değildi. Aslında açıklamaya yazacaktım bunu ama vazgeçtim sonradan. Bir insanın bir hedefi olur. Onun uğruna yaşar. Mesela yüzücüsündür, amacın yüzmede ülke çapında duyulur bir isim olabilmek, bunun için uğraşırsın, yaşama amacın bunun üzerine kuruludur. Onu başaramasan da onun uğruna mücadele edersin. Bunun gibi, ama senin hiç bir hedefin olmazsa boşuna yaşıyorsun gibi hissedersin. Bir amacın olursa hayata seni bağlayan şey o olur. demek istediğim bu

• demek istediğimi anlamamışsın.

• yok hayir ben sanirim kendimi ifade edermiyorum bosver :)

• çok sorgularım. şuan beni hayata bağlayan ilk şey sevgilim ve ailem. hayattaki amacım ise adı duyulmuş başarılı bir fitness antrenörü olmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aldığım nefes varsa yaşayacağım ömür vardır beni hayata bağlayan tek şey aldığım nefestir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...