Bir insanın senin güvenini kazanması için neler yapması lazım?

Sevgili sevgi börülcesi KS üyesi, yeni tanıştığın bir insan senin güvenini nasıl kazanır? Neler yaparsa 'hah, budur' dersin? Neler yapmaması lazım? Ortam herhangi bir şey olsun; Okul olur, iş olur... Yaş aralıklarınız farklı farklı sonuçta.

Bu da fon müziğin canımın içi link

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ''aynası iştir kişinin lafa bakılmaz'' felsefesi geçerlidir bu durumlarda benim için...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk tanışmada karşımdaki sürekli kendini anlatıyo, genelde olumlu yönlerinden bahsediyosa pek güvenemiyorum.. bunun yerine fikirlerinden, gündemden, olması gereken ve henüz olmayan şeylerden bahseden insanların puanı ilk tanışmada bile olsa +10.

1|0
    0|0
    • Kendini anlatmasında sıkıntı yok da, sürekli kendini pazarlıyorsa, işte efenim ben şöyle iyiyim böyle iyiyim diyorsa, ben de güvenemiyorum. Kesin bir pisliği çıkıyor sonradan.

• Haklısın. İnsanlar aslında olduğu değil, olmak istediği kişi gibi görüyorlar kendilerini. her zaman karşıdakini kandırmaya yönelik bir eylem değil yani. Kendini, ne olduğunu bilmeyenimiz çok. Sıkıntının kaynağı bu bence.

• Kişilik belli bir süre sonra belli olur , insanların arkasından iş çevirip bunun anlaşılamayacağını zannetmesin , beni değiştirmeye şartlanmasın

1|0
    0|0
  • bir iyi bir kötü olmamalı ya da şöyle söyliyim bir bebe var sevgilisinin yanında sürekli laf atmaya çalışıyo falan ben onu gömünce senle görüşücez diyo sonra yanıma geliyo yine pısırık havasıyla yanımda duruyo arkadaşım büyü artık diyesim geliyo

1|0
    0|0
  • güvenmediğimle muhatab olmam zaten

1|0
    0|0
    • Bazen muatap olmak zorunda kalırsın ister istemez.

• işyerindekileri muhitim ve muhitim dışı olarak ayırırım

kendi muhitimdekilere tolerans gösteririm

herzaman yüzyüze olduğu için...

ve

güvenmediğim insan ile muhatab olmam

muhatab olduğumada güvenirim

• açık konuşsun

1|0
    0|0
  • doğal olursa ve yalansızsa güvenimi kazanır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...