Spor yapmayı sever misiniz?

Merak ettim buada spor yapmayı seven kaç kişi var? ve hangi spor dalıyla uğrşaıyorsunuz? kaç senedir?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• 3 senedir yapyorum tenis te baya iyiydim birakmak zorunda kaldm tae bo yapmaya evam ediyorum fitness da evde çalışıyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

vay kutlarım gerçekten

• 1ay

Valla sana şöyle izah edeyim bende 4 spor dalıyla uğraşıyorum evet haklısın bırakamıyorum. Yurtdışında bunları demiş olsaydın şayet evet kutlamazdım doğal bir şey orada derdim.
      Ancak bizim ülke de spora herkes uzak olduğu için ve anlamadığı hatta aksine spor yapana garip baktıkları için öyle söyledim hele ki kızlar konusunda :)

• 1ay

Evet doğru malsef ulkemizde kızların spor anlayışı sadece zayıflamak dan ibaret ve tv karşısında oturup dizi izlemek daha cazip geliyor. Spor sadece zayıflamak degildir saglik icin kendini iyi hissetmek icin sıkılasmak ayrıca da özgüven arttırmak için cok onemli ama herkes bilincli degil dedigin gubu

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness, Dag bisikleti ama zaman ilerledikçe çok daha fazlasını yapmayı düşünüyorum. Örnegin Crosfit, boks, kürek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• Severim. 17 yaşından beri kix box taekwondo ve Fitnes ile ilgilenirim. Asıl branş takwondo ama knka

0|1
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • Ancak fitness yapabiliyorum zamanım ona yetiyor

0|1
    0|0
  • Yaşamın vazgeçilmezidir :d

0|1
    0|0
  • Haftada 1 2 kere futbol oynardım dizimi incittiğim için 2 aydır yapamıyorum..

0|1
    0|0
  • 2 yıldır vücut geliştirme

0|1
    0|0
  • sporsuz yaşayamam

0|1
    0|0
  • Sık sık yuzerim

0|1
    0|0
  • seviyorum.