Siz olsanız ne düşünürdünüz?ne yapardınız

şöyle başlayım konuya sevgilinizle knşuyodunz bişey olmadan mesaj attınız cevap vermedi sonrada teli kapadı ne düşünürdünüz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sefer hiçbir şey düşünmem sadece merak eder sorarım, zaten ses tonundan ve bakışından filan anlarım yalan söyleyip, söylemediğini. Ama bunu ara sıra yapmaya başladıysa ve tedirginlik varsa, bazı konulara dikkat ederim ve aldatıyor teşhisi koyarsam bunu ona sormadan yapacağım şeyleri yapıp bırakırım gider :)

1|0
    0|0
    • tedirgin oluyorum olmuyo diilim.acaba öyle mi ki :/

• denicem bakalm teşekkr ederim

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• şarjı bitmiştir.

1|0
    0|0
    • mesajalrım gitti ama hep cv verebilirdi kapanana kadr

• düşme o zaman o kadar üstüne nasılsa merak edip kendi arar.

• öyle yapıcam artık bakalm nolucak

• vayyy galleş garı beni aldatıyo derdim:))

0|0
    0|0
    • vlla mı:D

• :D :D

• - "32 yerinden bıçaklanıp, gözlerinin kaşıkla çıkarılıp, gelinlik gıydırılıp çalıların arasına mı atıldı acaba" diye düşünürdüm..

1|0
    0|0
  • Yazık lan :D

0|0
    0|0
  • İşi vardır, derstedir, sınavdadır, özel bir durumdur, arkadaş ortamındadır, moreli bozuktur, yanlız kalmak iştiyordur, size bir konuda kızmıştır ama siz farkında değilsiniz, yanında başka bir kız olabilir, sizden sıkkılmış olabilir ve bunlara benzer yüzlerce sebeb.

0|0
    0|0
    • ooo bir sürü sebeb iştee

• Bizim munecçimler gibi üstün özelliklerimiz yok neden oldunu bilemeyiz. Gerçekler bir gün ortaya çıkar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki de şarjı bitti.

1|0
    0|0
    • mesaj attm cevap vermedi bu bikere diil daha sonra kapandı teli

• şarjı bitmiştir

1|0
    0|0
    • hem mesaj atıyosun cevap vermiyo o ara noluyodu peki?hadi şarzı bitti de

• aynı şehirdeyseniz olduğunu pek sanmıyorum kız bu sefer birdaha beni habersiz bırakma mesaj at böyle böyle diye sonra ne istiyorsan yap de

• öyle dicem artık bıktırdı

• aynı benim eski sevgilim derim. öyle yapıp 2 gün sonra ayrıldı. eğer seviyosan bir şekilde ulaş o aşamaya getirme çünkü çok sonra ben bişeyler yapsaydım farklı mı olurdu konumuna geliyosun. takmam diyosan bişey yapma ne olursa olur. belki de sadece sarjı bitti canım hemen bunları düşünme tabi :))))))

0|0
    0|0
    • açıklaması olursa dinlerim tbki ama artık sormaktan bıktım bu huyundan çok daha fazla bıktım kısacası yoruldum ne kendisin lazım ne böyle mal huyları diyorum yni o kadar.bilmyrm belkide aldatılıyorum hbrm yok :/

• istemiyor seni baska caıklması yok ya baskası var ya da istemiyor artık ilala birisi olması sart değil

0|0
    0|0
    • neden ayrılmıyo peki

• umarım.öyle yapıcam artık npym.teşekkr ederim

• ya bence işresını versin zaten guven olmazsa biryerde hersey biter

Yükleniyor...