Bir gerizekalıyla sorunum var seviyor mu sevmiyor mu ne yapmaya çalışıyor anlamadım

Çocuk benim taklidimi yapıyordu ben ne yapıyorsam o gün ne renk giydiysem bir sonraki gün aynı rengi giyiyor ve benim hareketlerimi yapıyor ve bana bence kimseyle çıkma dedi zaten topu topu bir defa konuştuk 3 senedir bakıyor kıskanıyor yakın mesafeden tesadüfen göz göze geldiğimizde bana dönüp kalıyor ben çevirmeşm bakışlarımı o çevirmiyor ve bunlar olurken önce birini sevdi sonra başka birini araya başkalarını koyarak çıkmaya çalıştı ki olmadı şu an başka biriyle çıkıyor. Bunun anlamı nedir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• seviyo seviyo merak etme hemde engüzel çağının engüzel şaşkınlığıyla seviyo...

0|0
    0|0
    • Öyleyse neden başka kızlar ?

• Bu şekilde hiç düşünmemiştim :) saol ya

• bazen empati yapmalıyız bence herşey gönlnce olsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Geri zekalı demişssin boyle biriyle cıkmak istermisin bırak kendi kafasına gore takılsın yuz verirsen pesini bırakmaz :) tabi sen nasıl istersin bilemem

0|0
    0|0
    • Gerizekalı dedim çünkü ne istediğini bilmiyor adım atıyorum ama o atmıyor ama bir yandanda bu hareketleri yapıyor bu da beni deli ediyor

• senden hoşlanıyor :) senin ilgini çekmeye çalışyor anlaşılan başarılı olmuş

0|0
    0|0
    • Benim onu sevdiğimi biliyor ve zaten öğrendikten sonra bu taklitleri yaptı

• Dediğim gibi ben onu 3 senedir seviyorum ilk zamanlarda çocuk gibiydi görünüşü tavırları ve bana daha yakındı ama son zamanlarda gerçekten baya değişti (büyüydü galiba) eskiye oranla uzaklaştı benden. Buda beni sinir ediyor*hani bakışları falan kıskançlıkları hep hala aynı sadece uzaklaştığını hissediyorum o kadar çocuk kalmasını istiyordum olgulaşmasını hiç istemedim sadece bana yakınlaşma biçimi doğru değil normal bir erkek bir kıza böyle yaklaşmaz bence doğru muyum?

• ne desem yalan olur be güzelim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...