Fenerbahçe kendi sahasında Alanyasporla berabere kaldı. Ne olacak bu Fenerbahçenin hali?

Fenerbahçe kendi sahasında Alanyasporla 1-1 berabere kaldı.
Üstteki takımlarla puan farkı iyice açıldı.
Ne olacak bu Fenerbahçenin hali?

Güncellemeler:
1ay ...
1ay Advokaat kovulurmu dersiniz?

1|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın tamamını izledim. Denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçen bir maç oldu.
    Hakemin Alanyaspor aleyhine, maçın sonucuna etki edecek hataları olsa da beraberlik bu maç için normaldi.
    Fenerbahçenin haline gelecek olursam, bu yıl sezon başlarkende aynı şeyi demiştim, ilk 5 sırayı zor görüyorum Fenerbahçe için

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kümede kalma mücadelesi veren iki takımın mücadelesi karşılıklı atılan birer golle berabere bitti. Artık önümüzde ki maçlara bakacaz :)
    Çok keyifli ve eğlenceli bir maç oldu

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• seyirci maça gitmiyor boş tribünler önünde oynanıyor maç ve rakipde çok rahat oluyor eski Kadıköy havası yok iyi futbol var mı oda yok kadro kötü filanda değil ancak iyi yönetilmiyor karışıklıklar var maçın başlarında Emenike'nin attığı dirseği görse ve kırmızı kart verse Fenerbahçe bu maçtan mağlupta ayrılabilirdi.

1|0
    0|1
  • Beşiktaş Alanya'yı 4 atarak yenince Lige yeni cikan takıma biz 5 atarız diyen fenerliler an itibari ile Yönetim İstifa diye bağırıyorlar. 😀

2|1
    0|1
  • Biz taraftara zorla futbolcu kovdurttular ; kovdurduk.
    Biz taraftara zorla teknik ekip kovdurttular ; kovdurduk.
    Biz taraftara zorla teknik direktör kovdurttular ; onuda istemeye istemeye de olsa kovdurduk , baş eğdik.
    Hatta ve hatta yeri geldi yönetimin üst kesiminden kelleleri bile kovdurduk.
    Sıra , çıban başında.. Az kaldı

1|0
    0|0
  • olur bazen boyle Fenerbahce buyuk bir kuluptur, gerekli derslerii cikararak bu krizden buyuyerek cikacaktir, cani sagolsun FENERBAHCE nin...

0|2
    1|1
  • Ligde zaten bir beklentimizin olmadığını sezın başlamadan söylemiştik. ne olsun avrupa T. kupasında bişeyler yapacaz. yapacak bişey yok yönetimsiz bukadar çalışıyor motor.

1|0
    0|0
  • Kümeye oynayacak

2|0
    0|0
  • Kume dusecek yapicak bisi yok

1|0
    0|1
  • Beter olsun

2|0
    0|1
  • Evim stadın dibinde ama yıllardır gitmiyorum maçlara. Kulüp kötü yönetiliyor ve ben o stada gidip onların bu yönetimini onaylayamam.

0|0
    0|0
  • Abi kotuye gittikce daha cok sevesim geliyo bu takimi cok ilginc harbi. Daha da kotuye gitsin daha da cok sevmezsem etek giyiyim.

0|0
    0|0
  • yinemi berabere kaldik lanet olsun yaaa

1|0
    0|0
  • Bıtakın futboluda bayatınıza bakın karın doyurmuyo top

0|1
    0|0
  • Ee galatasaray gibi takımlarla 6. diye dalga geçersen böyle tökezlersin kardeşşşş 11. hafta evinize geliyoruz

2|1
    0|1
  • fenerli değil lambalıyım ben hahhaa

1|0
    0|0
    • 1ay

eig seç la beni

• Kim ne derse desin FB bu sene şampiyon.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu sefer sizi hakem bile kurtaramadı

1|1
    0|1
  • hahaha 😂😂😂

2|0
    0|0
  • Küme düşecekkkk
    zuuu haa haaa 😄😄😄😄

2|0