Merhabalar sporcular?

ta ben unuvesteyi besyo okumak istiyom ben orta okul ve lise bir kadar basket oynadim sonra biraktim su an zumba ve pilates yapiyom 19 yasindayim acaba beni alirlami hazirlik kurslarina

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Besyo okumak istiyorsan besyoya hazırlayan kurslar var. Katıl onlara faydasını mutlaka görürsün. Zaten anlattığına göre sporun içinden geliyorsan zorlanmansın bence...
    www.spor.istanbul/.../spor-as-ve-besyo.aspx

0|0
    0|0
    • 1ay

ya benim linasim yok ki yuzme olicak ocak ayinda yani baket oynadim ama kupa lar okul da hep madalya da var da kayip

• 1ay

zaten üni. sınavına girip bir puan alıp besyoya başvuruyorsun, bu dediklerin olsa ufak artılar senin adına ama olmaması veya kaybolmuş olması senin için dezavanatj değil sen yeterki besyodaki o sınavdan geçmeye başarmaya çalış o yönde eksiksen kursa gidip o açığını kapatmaya çalış

En İyi Kız Görüşü

• Eğer branşın falan da varsa ve iyi bir derece yaparsan yani istenilen saniyenin altında yaparsan niye olmasın alırlar tabiki. Bide tipe çok bakıyolar, çevikliğe falan. Haberin olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

150 puan yeterlimi su an ege unuvestesine baktim 150 yaziyo

• 1ay

İstenilenin biraz üstünde olsaydı iyi olurdu. Arkadaşımın lisansı vardı 5 yıllık, gayette güzel iş çıkardı mülakatlarda ama en son eleme yaparken puana da bakıyolar yine de bir şansını dene bence

• 1ay

simdi kick bosk da giticem spor daki hocalr bisey olmaz dedi

Erkekler Ne Diyor 2

• Alılar

0|0
    0|0
  • Calis gec alirlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...