Boya kullanmadan saç rengimi nasıl açarım?

ya beyaz tenliyim saçlarım biraz koyu. rengini sarıya doğru açmak istiyorum. ama boya kullanmak istemiyorum. papatya suyu hariç ne önerirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Canımm Sakınn Deneme. Bende beyaz tenliyim saçlarım açık kumral sarıya bakıyordu kendi saçım yani. sonra saçlarımı 16 yaşındayken boyatmaya kalkıştım her renk boyadım sonra gittim kozmetikçiye açıcı sarı saç boyası aldım denedim güzelde oldu ama çok yandı inanki saçlarım varya lastik gibi oldu yapay duruyordu herkes söylüyordu saçların çok yıpranmış diye sonra saçlarımı siyaha boyattım hiç belli olmuyodu yanık oldukları sonra siyaha boyaya boyaya düzeldi. şimdide kendi saç rengimi bekliyorum 5 aydır boyamıyorum saçımı kendi saçlarım altın sarısı gibi resmen o derece güzel şimdi :) bence elleme saçlarını pişman olursun gerçekten saçlarını kestirmek zorunda kalırsın. beni dinle :)

• peki bende açıcı kullansam? bakım yaparsam iyi olabilir bence.değişiklik istiyorum:(

Erkekler Ne Diyor 3

• oksijenli su. çingene gibi olabilirsin ama :)

• neden bu kadar ugrasiyorsun ya bilmedeigin seyler ile zarar vereceksin saclarinagit kuafore profosyonel yardim al daha iyi bugun sac boyatma kadinlar icin pahali degilki30 tl sac boyuyorlar kuaforler en azindan profosyonel elinden cikar

• oksijenli su sapsarı yapar saçı

• maşallah bilmediğiniz de yok :D

• tabikide :P

Kızlar Ne Diyor 9

• perhidrol de saçı açar ben ortaokulda sürmüştüm saçıma sapsarı olmuştu annem çok kızmıştı :)

• Papatya suyu ya da oksijen

• Kimyasalsız açamazsın.

• ama saçlarım zaten çelimsiz birde boya sürersem hepten kaybederim diye korkuyorum

• O zaman saçlarını o şekilde kabul et. Ya da organik boya kullan.

• saçı yıpratıyo ama bi defa kullanabilirsin bnce oksijenli su dicem

• Bir tanıdığım Extrait Dora kullanmıştı fakat biraz yapay sarı oluyor sanki bilmiyorum.sun In tavsiye ediliyor fakat Türkiye'de pek yok alışveriş sitelerinden temini kolay.

• papatya suyuna oksijen suyu karıştır ama oksijeni çok abartma yoksa kırarsın saçlarını

• çingene gibi olmak istemiyorum:(

• çok açmaz saçını merak etme
      ztn kış ayındayz güneşin etkisiyle daha çok sarartıo papatya ve oksijen
      az şeklde uygulrsan sorun olmaz

• oksiyenli suda deneme saçı yıpratır. kendi saçlarının doğal hali daha güzeldir eminim.

• oksijen onerebilirim fakat oksijen sacini yipratir

• Papatya suyu sür saçına yada yıka. sonra biraz güneşte duur .

Yükleniyor...