Spor yaptığım için vücudum çok çabuk gelişti ve böyle bir fiziğe sahip oldum sizce nasıl?

1.67 boy, 55 kg, kumral-düz uzun saç, kahverengi gözler, uzun kirpikler. kalın dudaklar, geniş omuzlar (sanırım spor kaynaklı) ?

Güncellemeler:
yahu arkadaşlar spor kaynaklı derkenn sadece boy, kilo ve omuzları kastettim be kıçınızdan anlamayn :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saç, göz,kirpik, dudak spor kaynaklı değildir herhalde (:

Gerisi spor kaynaklı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Spordan önce, sarı saçlı, mavi gözlü, ince dudaklı, kısa kirpikli isen, o sporu bizede söyle. :)

1|0
    0|0
  • Spor yaptın, kumral düz uzun saçın oldu, kahverengi gözlerin oldu, uzun kirpiklerin oldu, kalın dudakların oldu...

Geliyom bir dakka bekle...

1|0
    0|0
  • önceki halini yazmamışsın bana reklam kokan hareketler gibi geldi

1|0
    0|0
  • foto lazım foto..

0|1
    0|0
  • Arkası ejder desenli çapraz spor atlet giyebiliyormusun sen onu söyle?

0|0
    0|0
  • yaşın biraz daha büyük olsaydı çıkma teklif ederdim :) bence tarife göre 10 üzerinden 8

0|0
    0|0
  • boy felan bıraz daha olsaydı ıyı olurdu

0|0
    0|0
  • 1.67 boy 55 kg eminim çok geniştir omuzların vitaminsiz seni :D

0|0
    0|0
  • spor iyidir derim her zaman:)

0|0
    0|0
  • spor herşeyin anahtarı derim yıllardır inanmazlar :)

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet spor yaptıkça dudaklardaki kas oranı artar, barfiks çektikçe kirpiklerde uzama görülür

3|1
    0|0
  • Sen öyle yazarsan tabii ki biz de kaşının ,dudağının spordan kaynaklı oluştuğunu kastettiğini anlarız. :D Ya spordan dolayı vücudum şöyle oldu kilom boyum nasıl dersin. Ya da bu görüntüdeki kız güzel midir diye sorarsın arkadaşım :D

2|0
    0|0
  • dudağında, göz renginde, kirpiğinde, saç renginde önemli tabii spor yapmak sonra güncelleme yapıyorsun kıçınızdan anlamayın kusura bakmada sen öyle yazarsan biz öyle anlarız geri zekalı mısın spor yapıyorsun olmasın mı yani bunlar kalkmış bize soruyorsun gösteriş yapıcam diye kıçını yırtma spor yapıyorum de

0|0
    0|0
  • Spor=düz saç,uzun kirpik vs. MaşAllah.

0|1
    0|0
Yükleniyor...