En fazla ne kadar odedınız

en fazla ne kadar telefon faturası odedınız bana bu ay baya yuklu gelmıs 1500 dk bıtmıs artı 300 dk konusmusum ama musterı hızmetlerını aradıgımda bırının dedıgı bırını tutmuyor odemıcem bananeeee

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ödemede gör bakalım :)

0|0
    0|0
    • hıc bıse olmazz

• sallla yaa yanlıslık oldugu barız bellı

• ben faturalı kullanmıyorum cünkü söyle söyle diyorlar abartılı geldiği için ipta etmek zorunda kaldım ama mahkemelik olan tanıdıklarım var senin gibi inatlaşıp sonra pişman olan bence git önce tüketici heyeti mahkemesine şikayet et bence hakkını ara bu şekilde olmaz bence

Erkekler Ne Diyor 11

• yıl 2000 mekan turkcell fatura 1650 Tl ertesi ay 1350 Tl :) tam bir saçmalıktı ama keşke hala öyle olsaydı insanlar ellerinde bu kadar telefon vırt cırt oynayamazlardı...

0|0
    0|0
  • ben her ay 1500 lira telefon faturası ödüyorum zaten

0|0
    0|0
    • oda ıyıymıs benimkınıde odesene :D

• ya hır 70 tl her yone 1500 dk wodafnla sınırsız sabıt hatlar sınırsız dusun yanıııı

• bende vodafone kullanıyorum normalde ama ben haliyle müşterilerle görüşüyorum o yüzden o kadar geliyor bana

• Eski kız arkadaşım Rizede ben Antalya'daydım 3 yıl böyle devam etti. haliyle telefona abandık, maaşın %80 ini faturaya ödediğim zamanlar oldu :)

0|0
    0|0
  • bu paket aşımlarında dakkası 40 küsür kuruş olarak ücretlenidiriliyo.. mesaj gelmedi mi aştınız paketi diye

0|0
    0|0
  • Millet çok dalga geçiyor ama kontörlü telefon candır :)

Ödeme boşver :D Benim arkadaş da ödemedi..

Her gün telefonuna faiz binen borcuyla adliyeden tutuklama kararı mesaj olarak gönderiliyor.

0|0
    0|0
  • 40 tl lik faturayı gecen ay 200 tl ödedim 1000 dakikam bitmiş üsüne 70 dakika konuşmuşum nasıl beceriyorum ben bir ayda bu kadar konuşmayı.

0|0
    0|0
  • 298 tl ödedim ama müşteri hizmetlerindeki çocuğu mesleğinden soğuttum...

0|0
    0|0
  • hemşerim en güzeli kontörlü :) paran varsa konuşursun kendine hakim olursun böylece öteki sal çayıra mevlam bayıra şekli olur

0|0
    1|0
  • 20 tl o da kampanya yaptım :D

0|0
    0|0
  • Ödeme de kitlesinler sana :)

0|0
    0|0
  • 120 TL civariydi sanirim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bana torpil yaptılar hep

0|0
    0|0
  • okadar çok ne konuştun acaba

0|0
    0|0
    • bılsemmmmm ahhhh

• gördüğün tüm kızları ekliyorsun sürekli mesaj atıyorsun da. bana pek yalnız, arkadaşa, sosyalleşmeye muhtaç göründün.

• eeed orasıda ole dgru bak cunku yenı ınsanlarla tanısmak ıstrm acıkcası hanı hep aynı yuzlerden sıkıldım :(

• 50 tl

0|0
    0|0
Yükleniyor...