Antrenmanlarda çok yorulmaya başladım, nedeni ne olabilir?

Seneye büyük bir maçım var diye haftada 6 gün gitmeye başladım ama bugün neredeyse bayılıyordum, 6 gün gitmek mantıklı mı sizce? :(

1|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• 6 gün çok gibi ama hedefine bağlı 4 gün yinede ideal olabilir. Yorgunlukdan kurtulmak için antremandan bir kaç saat önce karbonhidrat depolarıni doldur antremandan 20 dk önce elma muz tarzı meyveler yemelisin tabi birde tüm öğünlerini düzene sokman gerekir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben 1 hafta boyunca gidiyordum ve atletizmciyim 1 saat koşuyordum üstüne o koca koca merdivenleri tek ayak üstünde zıplaya zıplaya gidiyordum ben bayılmadım sen bayılcakmışsın. bünye meselesi yediğine içtiğine dikkat et idmana giderken ne çok aç ol ne çok tok. gazlı içeçek yağlı şeyler yeme. kuru üzüm, kuru incir, kayısı böyle enerji vericek şeyler tükenmeye özen göster.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 6 gun idman olmaz haftada 3 gun idealdir vücüdün dinlenmeli

0|0
    0|0
  • Azalt biraz bir de yemeğini arttır

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar. Her gün 3 saat uyku uyuyarak sınava çalışanların sınavdan kaldığını aklına getir. Sakin ol. Haftada 3 bilemedin 4 yeter artar bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kan değerlerine baktır. vitamin ya da mineral eksikliği susuz kalmak ya da kansızlık olabillir.

0|0
    0|0
  • form morm kalmadı birşey işte.

0|0
    0|0
  • Aynisi bebeğim 7 gun gittim 3 hafta. Sonra kendimi yemeğe verdim tutamadim kendimi 😅

0|0
    0|0
  • hangi sporu yapiyorsun ki

0|0
    0|0
    • 1ay

taekwondo

• 1ay

oo o zaman cok yorucu olur ya benim bildigim 3-4 gun antrenman oluyor normalde

• 1ay

haftaiçi 4, haftasonu 2. Haftaiçi zorunlu ama haftasonu da canım sıkıldığı için gidiyorum ondan böyle oldu sanırım haftasonları için başka bir uğraş bulmam lazım kendime

• Pek normal değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...