Spor yaparken suplament şart mı?

Supsuz nereye kadar gidilir
Gainer almalı mıyım?

Cevap verin spor severler

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Alip almaman sana göre. yemek yiyebileceksen gainer alma yiyemeiyceksen al

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 6 ay filan iyi beslenme ile vücudu şekle sok bence daha sonra artık tempo arttirdikca Whey ve kreatin almalısın Gainer işini sana bırakıyorum eğer ki ayarı kaçırırsan yaglanmaya başlıyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaç kilosun boyun kaç ne kadardır spor yapıyorsun iştahın ne durumda

0|1
    0|0
    • 1ay

180-66
      2 aydır 2 kilo aldım
      Okuldan düzenli gidemiyorum normalde 1 gün arayla gidecektim ama bazen ara 2gün oluyo mesela

• 1ay

Gainer yani karbonhidrat hacim için kullanılır genelde zayıf üyelere alınması söylenir fakat iştahı olmayan biri gainer kullanırsa yemekten kesilir aldığı 3-5 kiloyu supplement bitince tekrar verir ayrıyeten çoğu gainer şeker içeriklidir vücuda faydadan çok zararı var bana göre VİTARGO hariç onuda senin gibi birinin kullanması yanlış bence iyi bir beslenme yazdır kendine harfi harfine uy 3 ay da 15 kilo bile alabilirsin

• 1ay

Miğde bulantın var ve gainer almayı düşünüyosun gainer daha fazla miğdeni bulandıracak yemek iştahın yoksa sana protein öneriyorum yanındada amino al kilo aldırmaz belki çok fazla ama kası ayakta tuttuğu için kilondan daha iri gözükebilirsin

• supplementler şart degıl sadece besın takvıyesdır

0|0
    0|0
  • beslenmene önem vermedikçe supplementler de fayda etmez öncelikli olan beslenme.

0|1
    0|0
    • 1ay

Protein alıyorum
      Yumurta et falan

• 1ay

gainer alıcaksanda içindeki şeker değerine dikkat et

• 1ay

Tamam eyvallah

• ne gerek var kardesim herseyin dogali iyidir

0|0
    0|0